16.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51076 25.2.2007 11:00 Sítná
Černá Hvězda Rytíři Buštěhrad 14:1 (4:0 3:1 7:0) Kasner Bartoš
Domácí: Fingerhut P. 10+1, Švec Z. 2+5, Hausner 1+5, Kadrle 1+0, Havela 0+1, Veselý 0+1, Maršík 0+2, Procházka 0+1 / Hosté: Rezek J. ml. 1+0, Zigo 0+1 / Vyloučení: 5/1 (ČHV hraje na soupisku)
51077 25.2.2007 13:00 Sítná
Falcon Kročehlavy B Kozel Unhošť B 6:7 (2:1 2:4 2:2) Kasner Fingerhut
Domácí: Majer 3+1, Adamovský 1+1, Chalupný Jan 1+0, Kajml 1+0, Homola 0+3, Chalupný Jar. 0+1, Dubský 0+2 / Hosté: Mudra 3+2, Marčaník 1+2, Maurer 1+1, König 1+0, Vostrý 1+0, Koubín 0+3 / Vyloučení: 5/2 (UNB hraje na soupisku)
51078 25.2.2007 15:00 Sítná
Predatorss Vlci Buštěhrad B 3:4p (2:2 0:0 1:1 0:1) Kasner Fingerhut
Domácí: Malík 1+0, Straka 1+0, Bubeník 1+0, Omrai R. 0+2, Jůzek 0+1 / Hosté: Borč 2+0, Šmíd 1+3, Fišer A. 1+0, Bercík 0+1 / Vyloučení: 5/4
51079 25.2.2007 09:00 N.Strašecí
Hvězda Stochov Narko Kročehlavy 1:11 (0:7 0:2 1:2) Kolek Živný
Domácí: Damek 1+0, Beran J. 0+1 / Hosté: Janeček 7+2, Hanžl 1+7, Klicpera 1+4, Staněk 1+0, Kozelka 1+0, Říha 0+1, Zikán 0+1, Mauric 0+1, Král 0+1 / Vyloučení: 9/10, Breník TH, Čižmár OT, Zikán 3+OK
51080 18.2.2007 10:30 N.Strašecí
NFC Sparta Likatronic Slaný 2:5 (1:1 0:3 1:1) Živný Nagy
Domácí: Pípal 1+0, Černý 1+0, Kučera 0+1 / Hosté: Kostinec 3+0, Novák 1+1, Kropáč 1+0, Šafář 0+2, Houžvíček 0+1, Duspiva 0+1 / Vyloučení: 3/2, Kropáč M. OT
17.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51081 17.2.2007 12:30 Slaný
Likatronic Slaný Hvězda Stochov 3:4p (2:0 1:0 0:3 0:1) Nagy Bartoš
Domácí: Šafář 2+0, Kostinec 1+1, Strnad 0+1, Kropáč J. 0+1 / Hosté: Frolík 2+0, Damek 1+2, Smital 1+0, Navrátil 0+1, Pecinovský 0+1 / Vyloučení: 3/1
51082 17.2.2007 10:00 Sítná
Narko Kročehlavy Predatorss 3:2p (1:0 1:1 0:1 1:0) Kasner Doskočil
Domácí: Kozelka 2+0, Hanžl 1+0, Jánský 0+1 / Hosté: Šiftanc 1+0, Bubeník 1+0, Malík 0+1, Tyle 0+1 / Vyloučení: 7/5, Hanžl OT (PRE hrají na soupisku)
51083 17.2.2007 12:00 Sítná
Vlci Buštěhrad B Falcon Kročehlavy B 2:2p (0:0 1:0 1:2 0:0) Kasner Doskočil
Domácí: Borč 1+0, Bercík 1+0, Fišer A. 0+2 / Hosté: Chalupný Jar. 1+0, Adamovský 0+1 / Vyloučení: 1/2, Kajml OT
51084 18.2.2007 12:30 Sítná
Kozel Unhošť B Černá Hvězda 6:5p (0:2 2:1 3:2 1:0) Kasner Bartoš
Domácí: Marčaník 3+2, Bordáš 2+1, Krajčinovský 1+O, Steiner 0+1, Louša 0+1 / Hosté: Fingerhut P. 4+1, Procházka 1+1, Maršík 0+2, Fingerhut F. 0+1 / Vyloučení: 2/4
51085 18.2.2007 14:30 Sítná
Rytíři Buštěhrad Extrém Kladno 3:2 (1:1 0:0 2:1) Kasner Fingerhut
Domácí: Maškulík J. 2+0, Kilián P. 1+0, Zigo 0+1, Švenkrt 0+1 / Hosté: Fuxa 1+0, Pilný 1+0, Černý 0+1 / Vyloučení: 5/6, Maškulík J. OT, Bartoš OT (EXT hrají na soupisku)
19.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51091 4.3.2007 11:00 N.Strašecí
NFC Sparta Predatorss 3:4 (0:2 2:0 1:2) Živný Bartoš
Domácí: Černý 2+0, Pípal 1+0, Vondráček M. 0+2, Čermák 0+1, Janeček 0+1 / Hosté: Jůzek 1+2, Malík 1+0, Hokr 1+0, Šiftanc 1+0, Dundr 0+1, Cihlář 0+1, Bubeník 0+1 / Vyloučení: 2/7, Jůzek OT
51092 3.3.2007 12:30 Slaný
Likatronic Slaný Falcon Kročehlavy B 0:4 (0:0 0:4 0:0) Živný Bartoš
Hosté: Chalupný Jar. 2+0, Dubský 1+0, Majer 1+0, Trupl 0+2, Kozina 0+2, Dlouhý 0+1 / Vyloučení: 1/2
51093 4.3.2007 11:00 Sítná
Narko Kročehlavy Černá Hvězda 5:2 (2:1 3:0 0:1) Kužel Vodvářková
Domácí: Zikán 2+1, Janeček 1+1, Jánský 1+0, Říha 1+0, Hanžl 0+3 / Hosté: Fingerhut P. 2+0, Pokorný 0+1, Maršík 0+1 / Vyloučení: 2/9
51094 3.3.2007 15:00 Sítná
Vlci Buštěhrad B Extrém Kladno 10:1 (6:0 1:0 3:1) Bendl Nagy
Domácí: Olič 4+1, Fišer A. 2+2, Borč 1+3, Truksa 2+0, Starý 1+0, Slabý 0+2, Kofroň 0+1, Kuba 0+1, Šmíd 0+1 / Hosté: Bejšovec 1+0, Pilný 0+1 / Vyloučení: 1/3
51095 4.3.2007 13:00 Sítná
Kozel Unhošť B Rytíři Buštěhrad 12:1 (6:0 1:1 5:0) Fingerhut Kužel
Domácí: Maurer 4+0, Marčaník 3+1, Vostrý 3+0, Helebrant 2+2, Steiner 0+4, Koubín 0+2, König 0+1, Míka 0+1, Chvojka 0+1 / Hosté: Rezek J.ml. 1+0, Veselý 0+1 / Vyloučení: 8/3
18.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51086 11.3.2007 09:30 Sítná
Extrém Kladno Kozel Unhošť B 2:5 (0:2 0:2 2:1) Kasner Fingerhut
Domácí: Bejšovec 1+0, Pilný 1+0, Matula 0+1 / Hosté: Marčaník 5+0, Steiner 0+4, Koubín 0+2, Louša 0+1 / Vyloučení: 1/1
51087 11.3.2007 11:30 Sítná
Černá Hvězda Vlci Buštěhrad B 0:12 (0:3 0:4 0:5) Kasner Kužel
Hosté: Fišer A. 3+4, Olič 3+2, Borč 1+6, Kalla 2+1, Bercík 1+1, Šmíd 1+0, Kofroň 1+0, Slabý 0+2, Truksa 0+1 / Vyloučení: 1/0
51088 11.3.2007 15:30 Sítná
Falcon Kročehlavy B Narko Kročehlavy 2:6 (1:2 1:2 0:2) Kasner Fingerhut
Domácí: Kalina 1+0, Dlouhý 1+0, Nevařil 0+1, Dubský 0+1 / Hosté: Sojka 3+0, Janeček 1+1, Klicpera 1+1, Říha 1+0, Kozelka 0+2, Jánský 0+1, Král 0+1, Zikán 0+1, Hanžl 0+1 / Vyloučení: 3/4 (FAB nemělo dresy na výměnu)
51089 11.3.2007 13:30 Sítná
Predatorss Likatronic Slaný 5:0 (1:0 2:0 2:0) Kasner Fingerhut
Domácí: Šiftanc 3+0, Cihlář 1+3, Dundr 1+1, Hokr 0+1, Červenka 0+1, Bubeník 0+1, Tyle 0+1 / Vyloučení: 6/3, Švindl OT
51090 10.3.2007 09:00 N.Strašecí
Hvězda Stochov NFC Sparta 7:6 (0:6 5:0 2:0) Živný Nagy
Domácí: Pártl 2+0, Beran J. 2+0, Frolík 1+2, Navrátil 1+2, Čižmár 1+1, Prokop 0+2 / Hosté: Adamov 2+0, Čermák 2+0, Kačer 1+2, Černý 1+0, Vondráček M. 0+2, Kloček 0+1, Hora 0+1 / Vyloučení: 3/1
21.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51101 18.3.2007 13:30 N.Strašecí
Hvězda Stochov Falcon Kročehlavy B 1:2 (0:2 0:0 1:0) Bartoš Vodvářková
Domácí: Beran 1+0, Milota 0+1, Fejsák 0+1 / Hosté: Adamovský 1+0, Majer 1+0, Vašák 0+1, Ričl 0+1, Chalupný Jar. 0+1, Trupl 0+1 / Vyloučení: 5/5 (FAB hrálo na soupisku)
51102 18.3.2007 10:00 N.Strašecí
NFC Sparta Černá Hvězda 6:2 (1:0 3:0 2:2) Bertoš Vodvářková
Domácí: Adamov 3+1, Kačer 2+1, Černý 1+2, Čermák 0+4, Pípal 0+1, Kloček 0+1 / Hosté: Švec Z. 1+1, Veselý 1+0, Hejcman 0+1 / Vyloučení: 1/2
51103 17.3.2007 15:00 Sítná
Extrém Kladno Likatronic Slaný 0:14 (0:5 0:5 0:4) Živný Nagy
Hosté: Mervart 4+1, Langer 2+2, Šafář 2+1, Duspiva 1+1, Kostinec 1+2, Novák 1+1, Martinovský P. 1+0, Martinovský R. 1+0, Strnad 1+0, Mařik 0+1, Vyloučení: 4/5
51104 17.3.2007 13:00 Sítná
Narko Kročehlavy Rytíři Buštěhrad 33:2 (11:0 9:1 13:1) Živný Bartoš
Domácí: Janeček 8+5, Jánský 4+4, Sojka 5+10, Hanžl 4+4, Klicpera 2+3, Langhammer 5+5,Nagy 1+4, Zikán 0+4, Dvořák 2+0, Staněk 1+1, Říha 1+0, Král 0+1 / Hosté: Maškulík R. 1+1, Rezek J. ml. 1+0, Kilián P. 0+1 / Vyloučení: 2/3
51105 18.3.2007 10:30 Aréna u ZS
Vlci Buštěhrad B Kozel Unhošť B 7:4 (3:0 3:2 1:2) Kolek Živný
Domácí: Olič 3+0, Borč 1+1, Truksa 1+1, Šmíd 1+1, Slabý 1+0, Fišer A. 0+1, Kofroň 0+2, Bercík 0+2 / Hosté: Mudra 2+0, Marčaník 1+1, Šec 1+0 / Vyloučení: 2/3, Krajčinovský OT (UNB hrála na soupisku)
20.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51096 25.3.2007 10:00 Sítná
Rytíři Buštěhrad Vlci Buštěhrad B 1:19 (0:4 0:4 1:11) Kasner Doskočil
Domácí: Maškulík J. 1+0 / Hosté: Fišer A. 5+2, Borč 3+1, Kofroň 2+1, Starý 3+1, Slabý 2+2, Kalla 1+5, Šmíd 1+2, Bercík 1+1, Důras 1+2, Příhoda 0+2 / Vyloučení: 2/2, Truksa 3+OK
51097 25.3.2007 12:00 Sítná
Extrém Kladno Narko Kročehlavy 0:8 (0:2 0:1 0:5) Kasner Doskočil
Hosté: Hanžl 3+0, Jánský 2+0, Sojka 1+2, Janeček 1+2, Dvořák 0+1, Zikán 0+1 / Vyloučení: 3/4, Bartoš OT, Pilný OT
51098 25.3.2007 14:00 Sítná
Černá Hvězda Likatronic Slaný 2:5 (0:2 1:1 1:2) Kasner Doskočil
Domácí: Švec Z. 1+1, Fingerhut F. 1+0, Procházka 0+1 / Hosté: Kropáč M. 1+2, Langer 1+0, Macák 1+0, Mervart 1+0, Houžvíček 1+0, Kostinec 0+1 / Vyloučení: 6/4
51099 25.3.2007 16:00 Sítná
Falcon Kročehlavy B NFC Sparta 1:3 (0:1 0:0 1:2) Kasner Doskočil
Domácí: Dlouhý 1+0, Chalupný Jan 0+1 / Hosté: Janeček 1+1, Adamov 1+0, Černý 1+0, Starosta 0+1 / Vyloučení: 3/6
51100 24.3.2007 18:00 Aréna u ZS
Predatorss Hvězda Stochov 5:2 (2:1 2:1 1:0) Kolek Živný
Domácí: Bubenák 1+1, Tyle 1+0, Poláček 1+0, Dundr 1+0, Křepelka 1+0, Šiftanc 0+1, Straka 0+1, Malík 0+1, Šanda 0+1 / Hosté: Navrátil 1+0, Fejsák 1+0, Milota 0+1, Smital 0+1 / Vyloučení: 10/4
22.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51106 1.4.2007 17:00 Sítná
Kozel Unhošť B Narko Kročehlavy 2:6 (0:0 0:4 2:2) Kužel Živný
Domácí: Marčaník 1+1, Koubín 1+0 / Hosté: Janeček 2+0, Sojka 1+2, Zikán 1+0, Jánský 1+0, Hanžl 1+0, Langhammer 0+3, Klicpera 0+2, Říha 0+2, Mauric 0+1, Staněk 0+1 / Vyloučení: 5/7
51107 31.3.2007 09:00 Sítná
Rytíři Buštěhrad Likatronic Slaný 2:12 (0:5 1:4 1:3) Doskočil Živný
Domácí: Pejpa 1+0, Švenkrt 1+0, Rezek J. ml. 0+1, Maškulík R. 0+1 / Hosté: Mervart 4+3, Hes 2+1, Kostinec 2+0, Langer 1+2, Malec 1+1, Švindl 1+0, Macák 1+0, Fukal 0+2 / Vyloučení: 3/4, Maškulík J. OT+OK
51108 1.4.2007 10:00 N.Strašecí
NFC Sparta Extrém Kladno 18:0 (5:0 6:0 7:0) Kužel Masopust
Domácí: Čermák 5+1, Adamov 4+4, Janeček 3+5, Černý 3+5, Kačer 2+4, Hanzal 1+1, Kloček 0+3, Plaček 0+2, Pípal 0+1, Vondráček M. 0+1, Linhart 0+1 / Vyloučení: 2/3
51109 1.4.2007 12:00 N.Strašecí
Hvězda Stochov Černá Hvězda 1:5 (0:1 0:2 1:2) Kužel Masopust
Domácí: Beran 1+0, Smital 0+1 / Hosté: Hejcman 2+0, Veselý 1+0, Kadrle 1+0, Malák 1+0, Hausner 0+1, Procházka 0+1 / Vyloučení: 2/1
51110 31.3.2007 17:00 Sítná
Falcon Kročehlavy B Predatorss 4:12 (1:3 1:6 2:3) Doskočil Bendl
Domácí: Nevařil 2+0, Chalupný Jar. 1+0, Ričl 1+1, Kalina 0+1, Dlouhý 0+1 / Hosté: Malík 4+1, Šanda 3+3, Šiftanc 2+0, Křepelka 1+2, Majer 1+0, Dundr 1+0, Eitler 0+2, Bubeník 0+1 / Vyloučení: 6/11, Kajml TH
23.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51111 7.4.2007 17:00 Sítná
Černá Hvězda Predatorss 1:10 (0:4 1:3 0:3) Nagy Masopust
Domácí: Malák 1+0 / Hosté: Eitler 2+1, Šanda 2+1, Bubeník 2+0, Dundr 1+0, Jůzek 2+0, Malík 1+1, Křepelka 0+4, Poláček 0+2, Hokr 0+1 / Vyloučení: 7/4, Fingerhut P. OT
51112 7.4.2007 13:00 Sítná
Extrém Kladno Hvězda Stochov 2:6 (0:3 1:1 1:2) Kolek Bendl
Domácí: Pilný 1+1, Šilhán 1+1, Škodák 0+2 / Hosté: Vojtěch 2+1, Beran 1+2, Pecinovský 1+2, Smital 1+0, Fejsák 1+0, Navrátil T. 0+1 /Vyloučení: 5/8, Pecinovský OT
51113 14.4.2007 15:00 Sítná
Rytíři Buštěhrad NFC Sparta 1:17 (0:7 1:4 0:6) Kolek Nagy
Domácí: Veselý 1+0, Maškulík R. 0+1 / Hosté: Čermák 6+1, Adamov 2+3, Pípal 3+0, Kačer 2+3, Kloček 2+0, Vondráček M. 1+4, Starosta 1+0, Měrka 0+4, Kučera 0+3, Hanzal 0+1, Skorčík 0+2, Plaček 0+1 / Vyloučení: 4/6
51114 7.4.2007 11:00 Sítná
Kozel Unhošť B Likatronic Slaný 2:5 (1:2 0:1 1:2) Kasner Bendl
Domácí: Marčaník 1+0, Vostrý 1+1, Krajčinovský 0+1, Kozel 0+2 / Hosté: Mervart 3+0, Kostinec 1+2, Mařík 1+0, Potočiar 0+1, Panica 0+1 / Vyloučení: 1/4
51115 7.4.2007 09:00 Sítná
Vlci Buštěhrad B Narko Kročehlavy 8:3 (4:0 3:2 1:1) Kasner Bendl
Domácí: Olič 3+1, Kalla 2+1, Šmíd 1+1, Truksa 1+2, Slabý 1+0, Důras 0+2, Fišer A. 0+2, Bercík 0+1 / Hosté: Janeček 2+1, Staněk 1+0, Říha 0+1, Jánský 0+1 / Vyloučení: 3/4
24.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51116 8.4.2007 09:00 Slaný
Likatronic Slaný Vlci Buštěhrad B 5:1 (3:1 0:0 2:0) Kolek Vodvářková
Domácí: Langer 2+0, Macák 1+1, Martinovský P. 1+0, Mervart 1+0, Habada 0+4, Kostinec 0+1, Houžníček 0+1, Mařík 0+1 / Hosté: Slabý 1+0, Fišer A. 0+1 / Vyloučení: 7/5
51117 8.4.2007 12:00 N.Strašecí
NFC Sparta Kozel Unhošť B 7:4 (0:3 2:1 5:0) Kolek Vodvářková
Domácí: Adamov 4+1, Měrka 1+0, Vondráček M. 1+0, Janeček 1+3, Černý 0+2, Pípal 0+1, Kačer 0+1, Kloček 0+2 / Hosté: Marčaník 3+0, Koubín 1+1, Šec 0+1 / Vyloučení: 8/14, Janeček OT, Šec OT+OK, TH
51118 8.4.2007 14:00 N.Strašecí
Hvězda Stochov Rytíři Buštěhrad 17:1 (0:0 5:0 12:1) Kolek Vodvářková
Domácí: Navrátil 6+4, Prokop 3+0, Vojtěch 3+2, Fejsák 1+2, Damek 2+2, Čižmár 1+2, Beran 1+7, Smital 0+1 / Hosté: Rezek J. ml. 1+0, Maškulík R. 0+1 / Vyloučení: 4/5
51119 8.4.2007 09:00 Sítná
Predatorss Extrém Kladno 11:0 (7:0 2:0 2:0) Kasner Doskočil
Domácí: Křepelka 4+3, Eitler 2+1, Malík 2+2, Bubeník 1+1, Poláček 1+0, Straka 1+0, Šanda 0+3, Dundr 0+1, Majer 0+1 / Vyloučení: 7/3, Červenka OT, Jůzek OT, Šanda OT+OK
51120 8.4.2007 17:00 Sítná
Falcon Kročehlavy B Černá Hvězda 11:1 (1:0 8:1 2:0) Kasner Nagy
Domácí: Dlouhý 1+0, Adamovský 4+2, Majer 2+1, Ričl 1+2, Kalina 1+3, Chalupný Jar. 1+0, Danda M. 1+0, Mikovec 0+1, Chalupný Jan 0+2 / Hosté: Malák 1+0, Hausner 0+1 / Vyloučení: 0/1
25.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51121 9.4.2007 11:00 Sítná
Extrém Kladno Falcon Kročehlavy B 1:16 (1:2 0:7 0:7) Ryboň Doskočil
Domácí: Bejšovec 1+0, Majer 0+1 / Hosté: Majer 5+3, Dlouhý 4+1, Chalupný Jar. 3+1, Adamovský 2+2, Trupl 1+1, Chalupný Jan 1+0, Danda M. 0+3, Vašák 0+2, Mikovec 0+1, Ričl 0+1 / Vyloučení: 5/3
51122 9.4.2007 09:00 Sítná
Rytíři Buštěhrad Predatorss 0:27 (0:7 0:9 0:11) Ryboň Doskočil
Hosté: Eitler 10+5, Šanda 3+6, Jůzek 3+0, Omrai 5+2, Bubeník 1+3, Majer 1+1, Šiftanc 2+2, Poláček 1+0, Křepelka 1+1, Dundr 0+2, Straka 0+1 / Vyloučení: 7/3
51123 14.4.2007 17:00 Sítná
Kozel Unhošť B Hvězda Stochov 1:0 (0:0 1:0 0:0) Živný Novák
Domácí: Marčaník 1+0, Helebrant 0+1 / Vyloučení: 3/4, Prokop OT
51124 9.4.2007 17:00 Sítná
Vlci Buštěhrad B NFC Sparta 7:5 (3:0 1:1 3:4) Ryboň Doskočil
Domácí: Bercík 1+1, Fišer A. 2+1, Podráský 2+0, Šmíd 1+1, Slabý 1+1, Borč 0+3, Důras 0+1 / Hosté: Adamov 2+0, Černý 1+1, Čermák 1+0, Pípal 1+0, Skorčík 0+1, Janeček 0+1, Hanzal 0+1, Vondráček M. 0+1 / Vyloučení: 5/8, Důras OT
51125 9.4.2007 13:00 Sítná
Narko Kročehlavy Likatronic Slaný 1:3 (0:0 1:1 0:2) Ryboň Doskočil
Domácí: Janeček 1+0, Hanžl 0+1 / Hosté: Martinovský P. 1+0, Kropáč M. 1+0, Kostinec 1+0, Mervart 0+2, Langer 0+1 / Vyloučení: 3/3
26.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51126 5.5.2007 18:00 N.Strašecí
NFC Sparta Narko Kročehlavy 6:5 (1:2 4:0 1:3) Nagy Kaiml
Domácí: Adamov 2+1, Černý 2+2, Kloček 1+1, Janeček 1+1, Vondráček M. 0+1, Kačer 0+1 / Hosté: Sojka 1+2, Jánský 1+2, Janeček 1+1, Huml 1+1, Zikán 1+1 / Vyloučení: 3/4
51127 5.5.2007 09:00 N.Strašecí
Hvězda Stochov Vlci Buštěhrad B 3:4 (0:2 2:1 1:1) Nagy Kaiml
Domácí: Navrátil 2+0, Pártl 1+1, Smital 0+2 / Hosté: Příhoda 2+0, Podráský 1+1, Šmíd 1+0, Voigt 0+1, Slabý 0+1, Bercík 0+1 / Vyloučení: 3/6
51128 14.4.2007 08:00 Sítná
Predatorss Kozel Unhošť B 4:4p (2:2 2:2 0:0 0:0) Kolek
Domácí: Eitler 2+1, Bubeník 2+1, Šanda 0+2 / Hosté: Mudra 3+1, Steiner 1+1, Marčaník 0+1, Klail 0+1 / Vyloučení: 5/8
51129 15.4.2007 18:00 Sítná
Falcon Kročehlavy B Rytíři Buštěhrad 14:3 (6:0 4:2 4:1) Kolek Bendl
Domácí: Dlouhý 5+0, Majer 4+4, Ričl 1+7, Chalupný Jan 1+1, Danda 1+5, Chalupný Jar. 2+1, Vašák 0+2, Horoba 0+1, Adamovský 0+1 / Hosté: Pištěk 1+1, Veselý 1+0, Frank 1+0, Maškulík J. 0+1 / Vyloučení: 3/3
51130 15.4.2007 18:00 Aréna u ZS
Černá Hvězda Extrém Kladno 5:1 (2:1 0:0 3:0) Kaiml Masopust
Domácí: Hejcman 1+1, Švec Z. 1+1, Havela 1+0, Kadrle 1+0, Malák 1+0, Procházka 0+2, Hausner 0+2 / Hosté: Pilný 1+0, Šilhán 0+1 / Vyloučení: 4/4
27.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51131 21.4.2007 18:00 Sítná
Rytíři Buštěhrad Černá Hvězda 0:16 (0:3 0:7 0:6) Živný Kaiml
Hosté: Hausner 4+0, Malák 3+2, Procházka 2+1, Fingerhut P. 1+4, Hejcman 1+1, Maršík 1+1, Kadrle 1+1, Fingerhut F. 1+2, Havela 1+2, Švec Z. 1+3, Pužman 0+5, Vyloučení: 1/1
51132 21.4.2007 14:00 Sítná
Kozel Unhošť B Falcon Kročehlavy B 3:12 (1:3 0:4 2:5) Živný Kaiml
Domácí: Mudra 3+0, Helebrant 0+2, Krajčinovský 0+1 / Hosté: Vašák 4+0, Chalupný Jar. 2+1, Dlouhý 2+0, Majer 1+3, Danda 1+1, Havlůj 1+1, Adamovský 1+0, Kalina 0+2 / Vyloučení: 4/2, Koubín OT
51133 21.4.2007 16:00 Sítná
Vlci Buštěhrad B Predatorss 7:0 (4:0 2:0 1:0) Živný Kaiml
Domácí: Slabý 2+1, Šmíd 1+2, Kalla 1+4, Fišer A. 1+4, Bercík 1+1, Kofroň 1+0, Borč 0+2 / Vyloučení: 1/7
51134 21.4.2007 12:00 Sítná
Narko Kročehlavy Hvězda Stochov 9:3 (5:1 2:1 2:1) Živný Kaiml
Domácí: Klicpera 3+0, Janeček 3+2, Langhammer 2+1, Jánský 1+0, Sojka 0+4, Dvořák 0+2, Staněk 0+2, Hanžl 0+2 / Hosté: Beran J. 2+0, Frolík 1+0, Beran F. 0+1, Milota 0+1 / Vyloučení: 2/1, Frolík OT
51135 21.4.2007 16:00 Slaný
Likatronic Slaný NFC Sparta 9:2 (3:1 4:1 2:0) Nagy Bartoš
Domácí: Mervart 3+1, Šafář 2+1, Langer 1+2, Martinovský P. 1+1, Valský 1+1, Nobilis 1+0, Kostinec 0+4, Martinovský R. 0+1 / Hosté: Kučera 2+0, Plaček 0+1 / Vyloučení: 4/2
28.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51136 22.4.2007 14:30 N.Strašecí
Hvězda Stochov Likatronic Slaný 1:6 (0:1 1:2 0:3) Nagy
Domácí: Damek 1+0 / Hosté: Valský 2+0, Kropáč J. 1+0, Šafář 1+0, Kostinec 1+0, Hes 1+0, Mervart 0+3, Potočiar 0+1, Strnad 0+1, Kropáč M. 0+1 / Vyloučení: 1/2, Čižmár 3+OK
51137 22.4.2007 10:00 Sítná
Predatorss Narko Kročehlavy 5:2 (2:1 2:0 1:1) Kasner Bartoš
Domácí: Šanda 2+1, Bubeník 1+0, Eitler 1+0, Cihlář 1+0, Křepelka 0+3, Jůzek 0+2, Malík 0+1 / Hosté: Dvořák 1+0, Zikán 1+0, Kozelka 0+1, Janeček 0+1 / Vyloučení: 4/7, Hanžl TH
51138 22.4.2007 12:00 Sítná
Falcon Kročehlavy B Vlci Buštěhrad B 1:4 (1:2 0:1 0:1) Kasner Bartoš
Domácí: Trupl 1+0 / Hosté: Olič 3+1, Fišer A. 1+0, Borč 0+2, Haisman 0+1, Šmíd 0+1 / Vyloučení: 4/1
51139 22.4.2007 14:00 Sítná
Černá Hvězda Kozel Unhošť B 2:7 (1:2 0:3 1:2) Kasner Bartoš
Domácí: Malák 1+1, Maršík 1+0, Hejcman 0+1 / Hosté: Mudra 2+3, Steiner 2+3, Marčaník 2+1, Koubín 1+0, Míka 0+1, Šec 0+1 / Vyloučení: 4/2
51140 22.4.2007 08:00 Sítná
Extrém Kladno Rytíři Buštěhrad 9:1 (2:0 2:0 5:1) Kasner Kaiml
Domácí: Bejšovec 1+3, Schram 2+0, Pilný 2+0, Šilhán 1+3, Škodák 1+1, Kšír 1+2, Bartoš 1+0, Matula 0+1 / Hosté: Švenkrt 1+0, Rezek J. ml. 0+1 / Vyloučení: 6/4, Šilhán OT, Maškulík R. OT, Maškulík J. TH
29.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51141 28.4.2007 12:00 Sítná
Kozel Unhošť B Extrém Kladno 5:3 (2:1 2:0 1:2) Kolek Masopust
Domácí: Šec 2+2, Marčaník 1+1, Štěpánek 2+0, Maurer 0+1 / Hosté: Pilný 2+0, Bejšovec 1+0, Novák 0+2 / Vyloučení: 3/13
51142 28.4.2007 08:00 Sítná
Vlci Buštěhrad B Černá Hvězda 11:1 (4:1 5:0 2:0) Kolek Bendl
Domácí: Kalla 4+2, Borč 2+0, Důras 2+1, Fišer A. 1+1, Šmíd 1+4, Kofroň 1+0, Bercík 0+2, Slabý 0+2 / Hosté: Malák 1+0, Hejcman 0+1 / Vyloučení: 3/3
51143 28.4.2007 10:00 Sítná
Narko Kročehlavy Falcon Kročehlavy B 3:2 (1:2 1:0 1:0) Kolek Masopust
Domácí: Zikán 1+0, Mauric 1+0, Říha 1+0, Janeček 0+2, Sojka 0+1 / Hosté: Adamovský 1+1, Danda 1+0, Dubský 0+1 / Vyloučení: 7/7, Dlouhý OT
51144 28.4.2007 11:00 Slaný
Likatronic Slaný Predatorss 2:3p (1:0 0:1 1:1 0:1) Bendl
Domácí: Mervart 1+1, Valský 1+1 / Hosté: Kčepelka 1+0, Malík 1+0, Šanda 0+2, Dundr 0+1 / Vyloučení: 5/8
51145 28.4.2007 14:30 N.Strašecí
NFC Sparta Hvězda Stochov 4:1 (2:1 0:0 2:0) Nagy Bendl
Domácí: Adamov 1+1, Kačer 1+1, Vondráček 1+1, Hora 1+1, Pípal 0+2 / Hosté: Frolík 1+0, Fejsák 0+1 / Vyloučení: 4/1, Kuna OT
30.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51146 29.4.2007 16:00 Sítná
Predatorss NFC Sparta 6:2 (2:0 3:1 1:1) Bendl Kaiml
Domácí: Eitler 2+2, Křepelka 2+2, Bubeník 2+1, Malík 0+1, Šanda 0+1 / Hosté: Kačer 2+0, Kloček 0+2 / Vyloučení: 6/2, Eitler OT
51147 29.4.2007 14:00 Sítná
Falcon Kročehlavy B Likatronic Slaný 2:4 (0:1 2:0 0:3) Doskočil Bendl
Domácí: Pittner 2+0, Havlůj 0+1, Mikovec 0+1 / Hosté: Mervart 2+0, Langer 2+1, Valský 0+1, Šafář 0+1 / Vyloučení: 7/4, Kalina OT, Havlůj OT, Drahokoupil OT
51148 29.4.2007 12:00 Sítná
Černá Hvězda Narko Kročehlavy 3:6 (2:3 0:1 1:2) Doskočil Bendl
Domácí: Malák 2+1, Pužman 1+2, Hejcman 0+1, Hausner 0+1 / Hosté: Sojka 4+0, Janeček 1+3, Kozelka 1+0, Staněk 0+1 / Vyloučení: 5/5, Říha OT
51149 29.4.2007 18:00 Sítná
Extrém Kladno Vlci Buštěhrad B 1:14 (0:3 0:6 1:5) Nagy Kaiml
Domácí: Maršík 1+0 / Hosté: Borč 4+2, Šmíd 3+2, Kalla 3+5, Olič 3+2, Slabý 1+3, Kofroň 0+1, Důras 0+1, Haisman 0+1 / Vyloučení: 7/2
51150 29.4.2007 08:00 Sítná
Rytíři Buštěhrad Kozel Unhošť B 0:20 (0:7 0:8 0:5) Doskočil Bendl
Hosté: Koubín 6+1, Marčaník 4+6, Vostrý 1+2, Štěpánek 3+1, Šec 4+4, Helebrant 2+2, Louša 0+1, Maurer 0+1, Berec 0+2 / Vyloučení: 6/6, Maurer OT
31.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51151 1.5.2007 15:00 Sítná
Vlci Buštěhrad B Rytíři Buštěhrad 28:0 (10:0 9:0 9:0) Kolek
Domácí: Šmíd 5+4, Kalla 2+9, Voigt 5+3, Olič 3+7, Haisman 3+4, Kofroň 3+5, Slabý 3+10, Podráský 4+9 / Vyloučení: 0/0
51152 1.5.2007 13:00 Sítná
Narko Kročehlavy Extrém Kladno 16:2 (6:1 4:0 6:1) Kolek
Domácí: Zikán 5+4, Janeček 4+5, Kozelka 2+1, Sojka 4+4, Huml 1+2, Říha 0+4, Dvořák 0+1, Mauric 0+2, Král 0+6, Staněk 0+3 / Hosté: Šilhán 1+1, Pilný 1+1, Škodák 0+2 / Vyloučení: 3/4
51153 1.5.2007 12:00 Slaný
Likatronic Slaný Černá Hvězda 11:2 (6:0 3:1 2:1) Nagy
Domácí: Hes 1+1, Mervart 4+1, Habada 3+1, Valský 2+2, Šafář 1+1, Kropáč M. 0+3, Strnad 0+1, Duspiva 0+1 / Hosté: Hausner 1+1, Malák 1+0 / Vyloučení: 1/6
51154 1.5.2007 12:00 N.Strašecí
NFC Sparta Falcon Kročehlavy B 1:6 (1:3 0:2 0:1) Kaiml Kužel
Domácí: Kačer 1+0, Adamov 0+1 / Hosté: Vašák 2+0, Majer 1+1, Danda 1+0, Havlůj 1+0, Dubský 1+1, Trupl 0+2, Nevařil 0+1, Ričl 0+1 / Vyloučení: 1/0
51155 1.5.2007 14:00 N.Strašecí
Hvězda Stochov Predatorss 2:4 (0:2 0:2 2:0) Kaiml Kužel
Domácí: Navrátil 1+0, Beran J. 1+0, Milota 0+1, Fejsák 0+1 / Hosté: Eitler 3+1, Malík 1+3, Křepelka 0+3, Cihlář 0+1 / Vyloučení: 3/4
32.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51156 5.5.2007 18:00 Sítná
Falcon Kročehlavy B Hvězda Stochov 5:2 (2:1 1:1 2:0) Kolek Ryboň
Domící: Nevařil 3+0, Adamovský 2+0, Chalupný Jar. 0+2, Kalina 0+4, Majer 0+1 / Hosté: Pártl 1+0, Navrátil 1+0, Damek 0+1, Čižmár 0+1 / Vyloučení: 5/2
51157 5.5.2007 08:00 Sítná
Černá Hvězda NFC Sparta 2:0 (1:0 1:0 0:0) Kolek Bendl
Domící: Malák 1+0, Švec Z. 1+0, Fingerhut P. 0+1, Hejcman 0+1 / Vyloučení: 6/4, Adamov OT
51158 5.5.2007 14:00 Sítná
Extrém Kladno Likatronic Slaný 0:8 (0:4 0:1 0:3) Ryboň Bendl
Hosté: Valský 2+2, Langer 1+1, Mervart 1+1, Houžvíček 1+0, Martinovský P. 1+0, Strnad 1+0, Habada 1+0, Kostinec 0+1 / Vyloučení: 6/7
51159 5.5.2007 12:00 Sítná
Rytíři Buštěhrad Narko Kročehlavy 2:19 (1:7 0:7 1:5) Kolek Bendl
Domící: Švenkrt 1+1, Frank 1+0, Maškulík R. 0+2, Kilián R. 0+1 / Hosté: Janeček 5+7, Sojka 7+2, Huml 4+3, Mauric 1+2, Říha 1+1, Zikán 1+3, Staněk 0+2, Jánský 0+2, Dvořák 0+1 / Vyloučení: 2/1
51160 5.5.2007 16:00 Sítná
Kozel Unhošť B Vlci Buštěhrad B 4:3 (1:1 1:1 2:1) Kolek Ryboň
Domící: Marčaník 3+0, Šec 1+2, Koubín 0+2 / Hosté: Kalla 2+1, Fišer A. 1+0, Haisman 0+1, Bercík 0+1, Šmíd 0+1 / Vyloučení: 3/2
33.kolo - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51161 6.5.2007 13:00 Sítná
Narko Kročehlavy Kozel Unhošť B 7:8 (1:3 4:3 2:2) Kettner Kettner ml.
Domácí: Janeček 2+1, Staněk 2+1, Hanžl 1+2, Sojka 1+1, Jánský 1+2, Zikán 0+2 / Hosté: Steiner 2+1, Mudra 1+2, Míka 1+1, Koubín 2+0, Vostrý 1+0, Chvojka 1+0, Marčaník 0+2 / Vyloučení: 9/4
51162 6.5.2007 14:30 Slaný
Likatronic Slaný Rytíři Buštěhrad 10:0 (2:0 4:0 4:0) Bendl Kaiml
Domácí: Macák 2+1, Kostinec 2+0, Hes 1+1, Panica 1+2, Habada 1+1, Novák 1+0, Martinovský Z. 1+0, Martinovský P. 1+0, Potočiar 0+1, Strnad 0+1, Langer 0+2, Novák 1+0 / Vyloučení: 4/3
51163 6.5.2007 17:00 Sítná
NFC Sparta Extrém Kladno 17:1 (7:0 5:0 5:1) Kettner
Domácí:Adamov 6+2, Kačer 3+3, Janeček 3+4, Vondráček M. 2+4, Skorčík 1+1, Kloček 1+2, Černý 1+5, Hora 0+2, Pípal 0+3 / Hosté: Novák 1+0 / Vyloučení: 1/1
51164 6.5.2007 11:00 N.Strašecí
Hvězda Stochov Černá Hvězda 0:1p (0:0 0:0 0:0 0:1) Nagy Kužel
Hosté: Švec Z. 1+0, Fingerhut P. 0+1, Hausner 0+1 / Vyloučení: 2/4, Fingerhut P. OT
51165 6.5.2007 09:00 Aréna u ZS
Predatorss Falcon Kročehlavy B 3:4 (1:0 2:2 0:2) Kolek Kaiml
Domácí: Šanda 2+0, Eitler 1+0, Bubeník 0+1, Křepelka 0+1, Malík 0+1 / Hosté: Chalupný Jar. 2+0, Kalina 1+1, Trupl 1+0, Kajml 0+2, Danda 0+1, Majer 0+1 / Vyloučení: 8/2
Čtvrtfinále - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51166 12.5.2007 12:00 Sítná
Predatorss Černá Hvězda 5:3 (1:0 0:1 4:2) Zíma Kaiml
Domácí: Eitler 2+0, Bubeník 2+1, Šiftanc 1+1 / Hosté: Fingerhut P. 1+0, Malák 1+0, Krégl 1+0, Bendl 0+1, Hausner 0+1 / Vyloučení: 11/5, Bendl OT, Tyle OT
51167 12.5.2007 08:00 Sítná
Vlci Buštěhrad B Kozel Unhošť B 10:6 (5:2 4:2 1:2) Ryboň Živný
Domácí: Fišer A. 4+4, Bercík 3+0, Fišer D. 1+1, Šmíd 1+1, Důras 1+0, Podráský 0+2, Kofroň 0+1, Haisman 0+1, Příhoda 0+1 / Hosté: Marčaník 3+1, Vostrý 2+0, Štěpánek 1+2, Maurer 0+1, Louša 0+1, Míka 0+1, Bordáš 0+1 / Vyloučení: 5/4
51168 12.5.2007 16:00 Sítná
Narko Kročehlavy NFC Sparta 8:2 (3:1 3:1 2:0) Zíma Kaiml
Domácí: Langhammer 4+1, Janeček 1+3, Hanžl 1+2, Huml 1+0, Zikán 1+0, Sojka 0+2, Jánský 0+1, Dvořák 0+1, Říha 0+1 / Hosté: Starosta 1+0, Janeček 1+0, Vondráček M. 0+1, Kačer 0+1 / Vyloučení: 4/5
51169 12.5.2007 13:00 Slaný
Likatronic Slaný Falcon Kročehlavy B 5:7 (1:2 0:2 4:3) Ryboň Živný
Domácí: Mervart 2+0, Habada 1+1, Houžvíček 1+0, Rezek 1+0, Langer 0+3, Kropáč M. 0+1, Valský 0+2 / Hosté: Ričl 2+1, Chalupný Jar. 2+0, Havlůj 1+2, Dubský 1+1, Dlouhý 1+0, Horoba 0+1, Trupl 0+1 / Vyloučení: 3/2
51170 13.5.2007 12:00 Sítná
Predatorss Černá Hvězda 6:2 (2:0 1:2 3:0) Ryboň Kužel
Domácí: Eitler 2+0, Bubeník 1+1, Malík 1+2, Šanda 1+2, Křepelka 1+2 / Hosté: Pužman 1+1, Švec Z. 1+0 / Vyloučení: 9/4
51171 13.5.2007 19:00 Zimák
Vlci Buštěhrad B Kozel Unhošť B 2:1 (1:0 1:0 0:1) Živný Fingerhut
Domácí: Bercík 1+0, Fišer A. 1+0, Šmíd 0+1 / Hosté: Maurer 1+0, Marčaník 0+1 / Vyloučení: 7/6
51172 13.5.2007 10:00 Sítná
Narko Kročehlavy NFC Sparta 9:2 (2:0 4:2 3:0) Ryboň Kužel
Domácí: Langhammer 3+0, Zikán 2+1, Janeček 1+2, Hanžl 1+0, Říha 1+0, Jánský 1+0, Dvořák 0+2, Sojka 0+2, Staněk 0+1 / Hosté: Janeček 1+1, Adamov 1+0, Černý 0+1, Skorčík 0+1 / Vyloučení: 4/5, Adamov OT
51173 13.5.2007 16:00 Sítná
Falcon Kročehlavy B Likatronic Slaný 2:6 (1:2 0:2 1:2) Vokurka Horský
Domácí: Chalupný Jar. 2+0, Kozina 0+1, Adamovský 0+1 / Hosté: Kropáč M. 3+1, Mervart 2+0, Novák 1+0, Strnad 0+1, Langer 0+1, Habada 0+1, Foukal 0+1 / Vyloučení: 4/3, Adamovský 3+OK
51174 19.5.2007 16:00 Sítná
Černá Hvězda Predatorss 3:2 (2:0 0:1 1:1) Kettner Kettner ml.
Domácí: Švec Z. 1+1, Fingerhut P. 1+0, Malák 1+0, Kregl 0+1 / Hosté: Malík 1+0, Šanda 1+0, Křepelka 0+2 / Vyloučení: 1/9
51175 19.5.2007 08:00 Sítná
Kozel Unhošť B Vlci Buštěhrad B 0:11 (0:4 0:2 0:5) Kettner Kettner ml.
Hosté: Borč 5+2, Důras 2+1, Kofroň 1+1, Fišer A. 1+3, Bercík 1+2, David 1+1, Šmíd 0+3, Starý 0+1, Haisman 0+2 / Vyloučení: 5/3, Marčaník 3+OK
51176 19.5.2007 10:00 N.Strašecí
NFC Sparta Narko Kročehlavy 4:6 (1:1 2:2 1:3) Kužel Masopust
Domácí: Janeček 2+1, Černý 1+2, Pípal 1+0, Adamov 0+1, Kloček 0+1, Kačer 0+1 / Hosté: Janeček 2+1, Hanžl 2+1, Kozelka 1+0, Říha 1+1, Zikán 0+1, Huml 0+1 / Vyloučení: 4/4
51177 19.5.2007 14:00 Sítná
Falcon Kročehlavy B Likatronic Slaný 3:5 (1:2 0:1 2:2) Lisý Kettner ml.
Domácí: Havlůj 1+1, Chalupný Jar. 1+0, Danda 1+0, Trupl 0+1 / Hosté: Mervart 3+1, Kropáč M. 1+0, Valský 1+2, Langer 0+1, Kostinec 0+2 / Vyloučení: 3/4
51178 20.5.2007 12:00 Sítná
Černá Hvězda Predatorss 2:4 (2:1 0:2 0:1) Zíma
Domácí: Maršék 1+0, Malák 1+0, Cinka 0+1, Hausner 0+1 / Hosté: Jůzek 1+0, Šanda 1+1, Křepelka 1+2, Cihlář 1+1, Majer 0+1 / Vyloučení: 4/3, Fingerhut OT
51179 20.5.2007 10:00 Slaný
Likatronic Slaný Falcon Kročehlavy B 1:5 (0:1 1:1 0:3) Kettner Kettner ml.
Domácí: Kostinec 1+0 / Hosté: Trupl 2+0, Adamovský 1+1, Havlůj 1+2, Danda 1+1, Vašák 0+1 / Vyloučení: 3/5
51180 20.5.2007 18:00 Sítná
Falcon Kročehlavy B Likatronic Slaný 1:2 (1:1 0:0 0:1) Kettner Kettner ml.
Domácí: Dlouhý 1+0, Kajml 0+1, Trupl 0+1 / Hosté: Langer 1+0, Valský 1+0 / Vyloučení: 5/6
Semifinále - Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
51181 26.5.2007 16:00 Sítná
Predatorss Likatronic Slaný 5:4 (3:1 2:3 0:0) Zíma Ryboň
Domácí: Šiftanc 2+0, Šanda 2+1, Křepelka 1+2, Cihlář 0+1, Jůzek 0+1, Majer 0+1, Bubeník 0+2, Eitler 0+1 / Hosté: Šafář 2+0, Mervart 1+0, Strnad 1+1, Kropáč J. 0+1, Valský 0+1, Habada 0+1, Kropáč M. 0+1 / Vyloučení: 8/4
51182 26.5.2007 18:00 Sítná
Vlci Buštěhrad B Narko Kročehlavy 5:2 (0:0 2:1 3:1) Zíma Ryboň
Domácí: Kalla 3+2, Borč 1+1, Olič 1+1, Příhoda 0+1, Truksa 0+1, Fišer A. 0+1 / Hosté: Sojka 1+0, Staněk 1+0, Huml 0+1, Hanž 0+1, Janeček 0+1 / Vyloučení: 4/5
51183 27.5.2007 16:00 Sítná
Predatorss Likatronic Slaný 2:4 (0:2 0:1 2:1) Zíma Ryboň
Domácí: Malík 1+0, Křepelka 1+0, Šanda 0+1 / Hosté: Langer 1+0, Kostinec 1+1, Kropáč J. 1+0, Šafář 1+0, Mervart 0+2, Duspiva 0+1 / Vyloučení: 11/10, Jůzek OT, Eitler OT
51184 27.5.2007 10:00 Sítná
Vlci Buštěhrad B Narko Kročehlavy 2:6 (0:0 1:1 1:5) Zíma Ryboň
Domácí: Kofroň 1+0, Fišer A. 1+0, Olič 0+1, Kalla 0+1 / Hosté: Sojka 3+1, Zikán 1+0, Huml 1+0, Jánský 1+0, Hanžl 0+1, Klicpera 0+1 / Vyloučení: 5/6
51185 2.6.2007 11:00 Slaný
Likatronic Slaný Predatorss 5:9 (1:6 0:3 4:0) Barna Koskuba
Domácí: Kropáč M. 2+2, Kropáč J. 1+1, Langer 1+0, Martinovský P. 1+0, Valský 0+2, Nobilis 0+1, Martinovský R. 0+1 / Hosté: Šanda 3+3, Omrai 1+3, Malík 1+4, Eitler 1+3, Bubeník 1+0, Tyle 1+0, Cihlář 1+0, Jůzek 0+1 / Vyloučení: 10/11, Kropáč M. OT
51186 2.6.2007 16:00 Sítná
Narko Kročehlavy Vlci Buštěhrad B 3:11 (1:4 1:4 1:3) Barna Koskuba
Domácí: Janeček 2+1, Zikán 1+1, Jánský 0+1, Hanžl 0+1 / Hosté: Borč 4+1, Olič 2+2, Kalla 3+1, Šmíd 1+2, Fišer A. 1+1, Slabý 0+1 / Vyloučení: 4/0
51187 3.6.2007 10:00 Slaný
Likatronic Slaný Predatorss 2:0 (0:0 0:0 2:0) Gráca Fingerhut
Domácí: Valský 1+1, Mervart 1+0, Langer 0+1 / Vyloučení: 5/4, Kořínek OT, Nobilis OT
51188 3.6.2007 10:00 Sítná
Narko Kročehlavy Vlci Buštěhrad B 1:6 (1:1 0:1 0:4) Barna Koskuba
Domácí: Huml 1+0, Sojka 0+1 / Hosté: Kalla 2+2, Olič 2+0, Borč 1+0, Bercík 1+0, Šmíd 0+1, Slabý 0+1, Truksa 0+1 / Vyloučení: 6/4
51189 3.6.2007 16:00 Sítná
Predatorss Likatronic Slaný 3:4 (1:0 2:3 0:1) Gráca Fingerhut
Domácí: Šanda 1+2, Bubeník 1+1, Omrai 1+0 / Hosté: Kropáč J. 2+2, Mervart 1+1, Valský 1+1 / Vyloučení: 7/5
Finále Okresní hokejbalové ligy mužů Kladno 2006/2007
51190 9.6.2007 15:00 Sítná
Vlci Buštěhrad B Likatronic Slaný 3:6 (0:1 2:3 1:2) Barna Bartl
Domácí: Kalla 2+0, Kofroň 1+0, Borč 0+2, Haisman 0+1 / Hosté: Kropáč J. 3+2, Valský 1+2, Mervart 1+1, Foukal 1+0 / Vyloučení: 2/5
51191 10.6.2007 12:00 Slaný
Likatronic Slaný Vlci Buštěhrad B 0:7 (0:0 0:5 0:2) Belanec Pečený
Hosté: Kalla 3+2, Borč 1+2, Kofroň 1+1, Fišer A. 1+2, Olič 1+0, Bercík 0+1, Šmíd 0+1 / Vyloučení: 4/4, Šmíd OT
51192 10.6.2007 19:00 Zimák
Vlci Buštěhrad B Likatronic Slaný 5:2 (3:1 1:0 1:1) Belanec Pečený
Domácí: Kalla 2+2, Šmíd 1+1, Borč 1+0, Olič 1+0, Fišer A. 0+1, Truksa 0+1, Starý 0+1 / Hosté: Nobilis 2+0, Mervart 0+2 / Vyloučení: 7/3
51193 16.6.2007 9:00 Sítná
Likatronic Slaný Vlci Buštěhrad B 6:2 (1:0 1:2 4:0) Gráca Vokurka
Domácí: Valský 2+3, Kropáč J. 2+2, Mervart 1+2, Kostinec 1+0, Nobilis 0+1, Kropáč M. 0+1 / Hosté: Fišer A. 2+0, Šmíd 0+1, Borč 0+1 / Vyloučení: 9/6
51194 16.6.2007 16:00 Zimák
Vlci Buštěhrad B Likatronic Slaný 1:8 (0:3 0:2 1:3) Gráca Vokurka
Domácí: Fišer A. 1+0, Kofroň 0+1 / Hosté: Habada 3+1, Valský 2+1, Mervart 1+1, Foukal 1+1, Šafář 1+1, Kropáč M. 0+4, Kropáč J. 0+2 / Vyloučení: 3/1