NEDĚLE
28.5.06 - Finále
SÍ,11:00
BEER STARS B - AMÁLKA B
3:2 pp (2:0 0:0 0:2 1:0)
Branky Domácí: Švenkrt
D. 1+0, Poupě O. 1+0, Šíma M. 1+0, Cajthaml J. 0+1, Švejcar P. 0+1, Stach J.
0+1 / Branky Hosté: Neliba P. 1+0, Heber J. 1+0,
Frühauf A. 0+1 / Vyloučení : 7/5 OT 3/1
Rozhodčí: Kasner P., Fingerhut P.
SOBOTA
27.5.06 - Finále
SÍ,11:00
AMÁLKA B - BEER STARS B
6:7 pp (0:1 2:4 4:1 0:1)
Branky Domácí: Heber
J. 4+0, Danda V. 1+1, Suk O. 1+0, Wiesner M. 0+1, Poláček L. 0+1, Frühauf A.
0+1, Neliba P. 0+1, Český R. 0+1 / Branky Hosté: Stach
J. 3+0, Černý P. 2+0, Poupě O. 1+2, Švenkrt D. 1+0, Dvořák Z. 0+4, Švejcar
P. 0+2, Černý A. 0+1 / Vyloučení : 7/6 Rozhodčí:
Kasner P., Fingerhut P.
NEDĚLE
21.5.06 - Semifinále
SÍ,
16:00 BEER STARS B - VLCI BUŠTĚHRAD B
10:1 (1:0 5:1 4:0)
Branky Domácí: Dvořák
Z. 2+2, Černý A. 2+0, Švenkrt D. 1+2, Švejcar P. 1+1, Cajthaml J. 1+0, Mencl
M. 1+0, Štochl R. 1+0, Záruba D. 1+0, Stach J. 0+4, Poupě O. 0+2, Černý P.
0+1, Ševčík J. 0+1, Černý M. 0+1, Bouška M. 0+1 /
Branky Hosté: Olič P. 1+0, Podráský M. 0+1 /
Vyloučení : 5/5 Rozhodčí: Kolek P., Fingerhut P.
SÍ,13:00
VLCI BUŠTĚHRAD B - BEER STARS B
4:3 (1:0 2:2 1:1)
Branky Domácí: Ježek
R. 1+1, Šmíd J. 1+1, Fišer A. 1+0, Lauber J. 1+0, Kofroň P. 0+1, Podráský
M. 0+1 / Branky Hosté: Stach J. 1+0, Ševčík
J. 1+0, Dvořák Z. 1+0, Poupě O. 0+1, Záruba D. 0+1, Černý A. 0+1, Štochl
R. 0+1 / Vyloučení : 3/3 Rozhodčí:
Fingerhut P., Doskočil P.
SÍ,11:00
FALCON B - AMÁLKA B
1:3 (0:1 1:2 0:0)
Branky Domácí: Havlůj
V. 1+0, Trupl P. 0+1 / Branky Hosté: Danda V. 1+0, Suk O. 1+0,
Pávek P. 1+0, Frühauf A. 0+1 / Vyloučení : 0/7
Rozhodčí: Kolek P., Fingerhut P.
SOBOTA
20.5.06 - Semifinále
SÍ,
18:30 BEER STARS B - VLCI BUŠTĚHRAD B
5:4 (2:2 0:2 3:0)
Branky Domácí: Poupě
O. 2+0, Dvořák Z. 1+3, Černý A. 1+0, Švenkrt D. 1+0, Stach J. 0+3, Štochl
R. 0+1, Švejcar P. 0+1, Cajthaml J. 0+1 / Branky
Hosté: Voigt L. 1+1, Olič P. 1+0, Slabý P. 1+0, Fišer A. 1+0, Podráský
M. 0+1, Kofroň P. 0+1 / Vyloučení : 8/7
Rozhodčí: Kolek P., Fingerhut P.
SÍ,13:00
AMÁLKA B - FALCON B
3:2 (1:0 2:2 0:0)
Branky Domácí: Český
R. 2+0, Danda V. 1+0, Vodička S. 0+2, Wiesner M. 0+1, Kudrna P. 0+1
/ Branky Hosté: Trupl P. 1+1, Havlůj V. 1+0, Majer M.
0+1, Danda M. 0+1 / Vyloučení : 6/4 Rozhodčí:
Kasner P., Doskočil P.
NEDĚLE
14.5.06 - Čtvrtfinále
SÍ,
18:30 NARKO - FALCON B 2:8 (1:2 0:4 1:2)
Branky Domácí: Šmolík
Z. 1+1, Huml A. 1+0, Nagy J. 0+1 / Branky Hosté: Pittner
A. 3+2, Havlůj V. 2+2, Majer M. 1+2, Trupl P. 1+1, Chalupný Jar. 1+1, Danda M.
0+2 / Vyloučení : 8/0 OT 1/0 Rozhodčí:
Kasner P., Fingerhut P.
NS,
14:00 Č.H. LIBUŠÍN B - AMÁLKA B
2:6 (1:2 0:3 1:1)
Branky Domácí: Pošmourný
M. 1+1, Holeček J. 1+1 / Branky Hosté: Danda
V. 1+2, Frühauf A. 1+2, Vodička S. 1+2, Český R. 1+3, Kudrna P. 1+1, Wiesner
M. 0+2 / Vyloučení : 14/10 Rozhodčí: Fingerhut
P., Novák T.
NS,
12:00 NFC SPARTA - VLCI BUŠTĚHRAD B
2:4 (1:3 0:0 1:1)
Branky Domácí: Hora
M. 1+0, Čermák J. 1+0, Kačer P. 0+1, Kloček M. 0+1 /
Branky Hosté: Bercík J. 1+0, Kofroň P. 1+0, Podráský M. 1+0, Lauber J.
1+0, Jansa M. 0+1, Šmíd J. 0+1 / Vyloučení : 3/6
OT 0/1 Rozhodčí: Fingerhut P., Novák T.
SL,
11:00 LIKATRONIC SLANÝ B - BEER STARS B 0:7 (0:1 0:3 0:3)
Branky Hosté: Dvořák
Z. 1+2, Cajthaml J. 2+0, Černý A. 1+1, Švenkrt D. 1+1, Stach J. 1+1, Černý
P. 1+0, Švejcar P. 0+2, Poupě O. 0+1 / Vyloučení : 6/6
OT 0/1 Rozhodčí: Šilhán P., Řehoř P.
SÍ,
11:00 FALCON B – NARKO 7:5 (2:5 1:0 4:0)
Branky Domácí: Havlůj
V. 4+2, Majer M. 2+1, Vašák P. 1+0, Kozina J. 0+2 /
Branky Hosté: Hanžl J. 1+2, Langhammer J. 1+0, Šmolík R. 1+0, Huml A.
1+0, Janeček M. 1+0, Nagy J. 0+2, Klicpera O. 0+2, Dvořák M. 0+1
/ Vyloučení : 4/5 OT 0/1 TH 0/1
Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
SOBOTA
13.5.06 - Čtvrtfinále
SÍ,
19:00 BEER STARS B - LIKATRONIC SLANÝ B
5:2 (1:0 2:0 2:2)
Branky Domácí: Poupě
O. 2+0, Švejcar P. 2+0, Záruba D. 1+1, Černý A. 0+2, Dvořák Z. 0+1, Mencl
M. 0+1, Štochl R. 0+1, Černý M. 0+1, Ševčík J. 0+1 /
Branky Hosté: Kostinec T. 1+0, Bajza T. 1+0, Nobilis V. 0+1, Mařík V.
0+1, Müller R. 0+1 / Vyloučení : 8/4 Rozhodčí:
Kolek P., Fingerhut P.
SÍ,
17:00 NARKO - FALCON B 4:2 (1:1 1:1 2:0)
Branky Domácí: Langhammer
J. 2+1, Janeček M. 1+1, Huml A. 1+0, Zikán Z. 0+1, Mauric P. 0+1, Staněk R.
0+1 / Branky Hosté: Nevařil P. 1+0, Havlůj
V. 1+0, Danda M. 0+1, Šála M. 0+1, Chalupný Jan 0+1 / Vyloučení
: 5/4 OT 1/0 Rozhodčí: Kolek P., Fingerhut P.
SÍ,
13:00 AMÁLKA B - Č.H. LIBUŠÍN B
6:1 (1:0 4:0 1:1)
Branky Domácí: Český
R.4+1, Danda V. 1+2, Bratičák P. 1+0, Heber J. 0+1, Neliba P. 0+1, Vodička S.
0+1, Frühauf A. 0+1 / Branky Hosté: Holeček J.
1+0, Maršík K. 0+1 / Vyloučení : 5/13 3+OK 0/1
TH 0/1 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
SÍ,
11:00 NFC SPARTA - VLCI BUŠTĚHRAD B
8:1 (2:1 4:0 2:0)
NEDĚLE 7.5.06
SÍ,
16:00 EXTRÉM - VLCI BUŠTĚHRAD B
1:21 (0:5 0:6 0:10)
Branky Domácí: Matula
Š. 1+0 / Branky Hosté: Olič P. 6+0, Důras D. 5+2, Lauber J.
3+0, Fišer A. 2+3, Slabý P. 2+2, Kofroň P. 1+2, Voigt L. 1+1, Truksa I. 1+1,
Podráský M. 0+5, Šmíd 0+4, Jansa M. 0+3, Schram J. 0+2 / Vyloučení :
0/0 Rozhodčí: Doskočil P., Řehoř P.
SÍ,
14:00 KOZEL UNHOŠŤ B – LIKATRONIC SLANÝ B
1:6 (0:2 1:3 0:1)
Branky Domácí: Marčaník
D. 1+0, Procházka V. 0+1 / Branky Hosté: Habada
O. 2+3, Houžvíček M. 2+0, Švindl J. 1+0, Bajza T. 1+0, Duspiva R. 0+1,
Strnad M. 0+1 / Vyloučení : 3/8
Rozhodčí: Bendl L., Doskočil P.
NS,
11:00 HVĚZDA STOCHOV – SHARKS KLADNO 8:0 (2:0 2:0 4:0)
Branky Domácí: Pártl
V. 2+5, Milota P. 2+0, Navrátil T. 2+0, Breník V. 1+0, Macík J. 1+0, Beran F.
0+1 / Vyloučení : 7/8 OT 2/1
TH 1/0 Rozhodčí: Bendl L., Doskočil P.
NS,
9:00 NFC SPARTA – Č.H. LIBUŠÍN B
1:4 (1:1 0:1 0:2)
Branky Domácí: Hora
M. 1+0, Skorčík P. 0+1 / Branky Hosté: Pošmourný
M. 2+0, Holeček J. 1+1, Zvonař D. 1+0, Maršík K. 0+2, Havela J. 0+1, Kadrle
M. 0+1 / Vyloučení : 8/5 OT 1/0
TH 1/0 Rozhodčí: Bendl L., Doskočil P.
SOBOTA 6.5.06
ŠV,
16:00 BEER STARS B – PREDATORSS
9:0 (2:0 1:0 6:0)
Branky Domácí: Štochl
R. 3+3, Poupě O. 2+1, Cajthaml J. 2+0, Černý M. 1+1, Černý A. 1+1, Švejcar
P. 0+3, Křtěn J. 0+1, Záruba D. 0+1 / Vyloučení
: 1/0 Rozhodčí: Fingerhut P., Eitler J.
SÍ,
11:00 FALCON B – NARKO 4:5 (1:3 3:2 0:0)
Branky Domácí: Majer
M. 2+0, Ričl M. 1+0, Kozina J. 1+0, Nevařil P. 0+2, Safrtal J. 0+1
/ Branky Hosté: Nagy J. 3+0, Janeček M. 1+2, Huml A.
1+0, / Vyloučení : 1/5 Rozhodčí:
Kasner P., Doskočil P.
SÍ,
9:00 AMÁLKA B - VLCI BUŠTĚHRAD B
8:4 (3:0 2:4 3:0)
Branky Domácí: Danda
V. 2+4, Heber J. 2+0, Pávek P. 1+1, Muzika R. 1+0, Český R. 1+0, Neliba P.
1+0, Kudrna P. 0+1, Kužel P. 0+1 / Branky Hosté: Fišer
A. 2+1, Slabý P. 1+1, Šmíd J. 1+0, Jansa M. 0+1, Kofroň P. 0+1 /
Vyloučení : 1/4 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
NEDĚLE 30.4.06
ZS,
18:30 Č.H. LIBUŠÍN B – NARKO
0:5 Kontumace
Nenastoupení ke hře ze
strany Černé Hvězdy
SOBOTA 29.4.06
ZS,
19:30 KOZEL UNHOŠŤ B – HVĚZDA STOCHOV
4:3 (0:0 2:2 2:1)
Branky Domácí: Marčaník
D. 2+1, Koubín M. 2+0, Šec R. 0+3, Helebrant A. 0+1, Matoušek P. 0+1, Procházka
V. 0+1 / Branky Hosté: Navrátil T. 1+1,
Beran J. 1+1, Pártl V. 1+0, Milota P. 0+1, Beran F. 0+1, Smital T. 0+1
/ Vyloučení : 6/4 OT 0/1 Rozhodčí:
Kolek P., Fingerhut P.
SL,
15:30 LIKATRONIC SLANÝ B - SHARKS KLADNO 6:3 (2:1 2:1 2:1)
Branky Domácí: Adamov
R. 2+2, Duspiva R. 2+0, Houžvíček M. 1+0, Martinovský P. 1+0, Mařík V. 0+1
/ Branky Hosté: Bubeník J. 1+2, Kodras P.1+1, Poláček
M. 1+0, Cibulský L. 0+2, Eitler J. 0+1 / Vyloučení
: 4/4 TH 0/1 Rozhodčí: Živný J., Kadlec L.
ZS,
15:00 EXTRÉM - NFC SPARTA
0:12 (0:3 0:5 0:4)
Branky Hosté: Čermák
J. 3+3, Měrka M. 3+4, Pípal O. 2+4, Hora M. 2+1, Motl J. 1+2, Vondráček P.
1+1, Skorčík P. 0+2, Vondráček M. 0+2, Kloček M. 0+1, Fík K. 0+1
/ Vyloučení : 2/0 Rozhodčí: Kolek P.,
Fingerhut P.
SÍ,
15:00 AMÁLKA B - BEER STARS B
3:4 (0:2 1:1 2:1)
Branky Domácí: Heber
J. 2+0, Kudrna P. 1+0, Český R. 0+1, Rak M. 0+1 /
Branky Hosté: Dvořák Z. 1+1, Černý P. 1+1, Švejcar P. 1+0, Štochl R.
1+0, Stach J. 0+2 / Vyloučení : 6/0
Rozhodčí: Kasner P., Masopust L.
SÍ,
9:00 VLCI BUŠTĚHRAD B - FALCON B
4:6 (1:1 2:4 1:1)
Branky Domácí: Podráský
M. 1+1, Olič P. 1+1, Jansa M. 1+1, Šmíd J. 1+0, Fišer A. 0+1 /
Branky Hosté: Šála M. 2+0, Majer M. 1+2, Nevařil P. 1+2, Trupl P. 1+2,
Ričl M. 1+0, Chalupný Jan. 0+2, Chalupný Jar. 0+1 /
Vyloučení : 2/3 Rozhodčí: Kasner P., Kužel V.
NEDĚLE 23.4.06
ŠV,
17:00 PREDATORSS – NARKO
0:11 (0:1 0:5 0:5)
Branky Hosté: Janeček
M. 5+2, Langhammer J. 3+2, Nagy J. 2+0, Jánský K. 1+1, Klicpera O. 0+7, Dvořák
M. 0+2, Huml A. 0+2, Říha T. 0+1, Pavlíček V. 0+1, Mauric P. 0+1
/ Vyloučení : 3/5 Rozhodčí: Fingerhut P., Ryboň
P.
ZS,
14:30 Č.H. LIBUŠÍN B – PREDATORSS
2:2 (1:1 0:0 1:1)
Branky Domácí: Holeček
J. 1+1, Pokorný J. 1+1 / Branky Hosté: Jůzek
J. 1+0, Cihlář J. 1+0, Malík M. 0+1 / Vyloučení
: 8/2 Rozhodčí: Kolek P., Živný J.
NS,
12:00 NFC SPARTA – BEER STARS B
2:2 (0:1 2:0 0:1)
Branky Domácí: Hora
M. 1+0, Motl J. 1+1, Vondráček M. 0+2, Kačer P. 0+1 /
Branky Hosté: Černý A. 1+0, Stach J. 1+0, Poupě O. 0+1 /
Vyloučení : 1/0 Rozhodčí: Fingerhut P., Ryboň P.
NS,
10:00 HVĚZDA STOCHOV – LIKATRONIC SLANÝ B
6:3 (3:1 2:2 1:0)
Branky Domácí: Beran
J. 4+1, Navrátil T. 1+1, Milota P. 1+0, Smital T. 0+1, Kedroň S. 0+1, Šindelář
M. 0+1, Pártl V. 0+1 / Branky Hosté: Kostinec
T. 3+0, Mervart P. 0+1, Adamov R. 0+2 / Vyloučení
: 7/4 OT 1/0 Rozhodčí: Fingerhut P., Ryboň P.
SOBOTA 22.4.06
SÍ,
17:00 SHARKS KLADNO - FALCON B
5:7 (0:2 2:2 3:3)
Branky Domácí: Bubeník
J. 3+0, Maršík D. 1+0, Poláček M. 1+1, Zdvihal D. 0+1, Cibulský L. 0+1
/ Branky Hosté: Nevařil P. 4+1, Majer M. 2+1, Šála M.
1+0, Trupl P. 0+3, Ričl M. 0+1, Chalupný Jar. 0+2, /
Vyloučení : 5/1 OT 1/0 Rozhodčí: Kasner P., Ryboň P.
SÍ,
11:00 NARKO - AMÁLKA B 0:3 (0:0 0:1 0:2)
Branky Hosté: Frühauf
A. 1+0, Vodička S. 1+0, Rak M. 1+0, Kudrna P. 0+1, Heber J. 0+1 /
Vyloučení : 2/2 3+OK 1/0 Rozhodčí: Kasner P., Ryboň
P.
ZS,
10:30 KOZEL UNHOŠŤ B – EXTRÉM
18:0 (6:0 6:0 6:0)
NEDĚLE 16.4.06
ŠV,
16:00 PREDATORSS - VLCI BUŠTĚHRAD B
0:5 (0:2 0:1 0:2)
Branky Hosté: Fišer
A. 2+2, Kofroň P. 2+1, Slabý P. 1+1, Důras D. 0+2 /
Vyloučení : 2/4 OT 0/1 Rozhodčí: Živný J.,
Fingerhut F.
SÍ,
14:00 Č.H. LIBUŠÍN B - KOZEL UNHOŠŤ B
3:4 (1:2 1:2 1:0)
Branky Domácí: Holeček
J. 1+1, Havela J. 1+0, Větrovec R. 1+0, Kadrle M. 0+1, Jungman T. 0+1
/ Branky Hosté: Šec R. 1+1, Marčaník D. 1+1, Bečka J.
1+0, Louša J. 1+0, Koubín M. 0+2 / Vyloučení :
5/3 Rozhodčí: Kasner P., Masopust L.
ŠV,
12:00 PREDATORSS - NFC SPARTA
3:6 (2:2 0:1 1:3)
Branky Domácí: Malík
M. 1+1, Cihlář J. 1+0, Švenkrt P. 1+0 / Branky
Hosté: Hora M. 2+0, Kloček M. 1+0, Čermák J. 1+0, Motl J. 1+0, Měrka
M. 1+0, Skorčík P. 0+2, Vondráček M. 0+2, Vondráček P. 0+2, Pípal O. 0+1
/ Vyloučení : 1/0 Rozhodčí: Živný J., Fingerhut F.
ZS,
12:00 EXTRÉM - SHARKS KLADNO
1:12 (1:3 0:6 0:3)
Branky Domácí: Kučera
M. 1+0, Matula Š. 0+1 / Branky Hosté: Eitler J.
4+3, Bubeník J. 3+3, Kodras P. 2+3, Pribula M. 1+2, Fingerhut P. 1+1, Kropáček
D. 1+0, Krišťák M. 0+1, Poláček M. 0+4, /
Vyloučení : 3/7 3+OK 1/1 Rozhodčí: Kolek P. Vodvářková
T.
ŠV,
10:00 BEER STARS B – NARKO
2:5 (2:2 0:1 0:2)
Branky Domácí: Poupě
O. 1+1, Štochl R. 1+0, Černý A. 0+2, Černý P. 0+1 /
Branky Hosté: Klicpera O. 2+3, Janeček M. 2+3, Nagy J. 1+0, Huml A. 0+1
/ Vyloučení : 6/3 OT 0/1 Rozhodčí:
Živný J., Fingerhut F.
ZS,
10:00 FALCON B - HVĚZDA STOCHOV
4:2 (2:0 1:1 1:1)
Branky Domácí: Nevařil
P. 2+1, Kajml T. 1+0, Chaloupecký J. 1+0, Majer M. 0+3, Trupl P. 0+2, Danda M.
0+1 / Branky Hosté: Beran J. 2+0, Pártl V.
0+2, Milota P. 0+1 / Vyloučení : 5/5
OT 0/6 Rozhodčí: Fingerhut P., Kolek P.
SOBOTA 15.4.06
ZS,
19:00 EXTRÉM – NARKO 1:10 (1:4 0:3 0:3)
Branky Domácí: Kučera
M. 1+0, Černý M. 0+1 / Branky Hosté: Janeček
M. 5+2, Klicpera O. 1+4, Říha T. 1+3, Staněk R. 1+2, Nagy J. 1+2, Král M.
0+1, Pavlíček V. 0+1, Huml A. 1+1 / Vyloučení
: 11/2 Rozhodčí: Fingerhut P., Kolek P.
SL,
12:00 LIKATRONIC SLANÝ B - VLCI BUŠTĚHRAD B
6:1 (2:0 4:1 0:0)
Branky Domácí: Martinovský
P. 2+0, Kostinec T. 2+0, Nobilis V. 1+1, Adamov R. 1+0, Habada O. 0+2, Tomášek
L. 0+1, Švindl J. 0+1, Češka P. 0+1, Mařík V. 0+1, Kořínek J. 0+1
/ Branky Hosté: Olič P. 1+0, Důras D. 0+1, Fišer A.
0+1 / Vyloučení : 3/2 Rozhodčí:
Fingerhut P., Řehoř P.
NEDĚLE 9.4.06
NS,
12:30 HVĚZDA STOCHOV – EXTRÉM
13:0 (4:0 4:0 5:0)
Branky Domácí: Beran
J. 3+0, Breník V. 2+1, Navrátil T. 2+1, Vojtěch L. 1+2, Pecinovský M. 1+2, Pártl
V. 1+2, Kedroň S. 1+2, Brožek J. 1+1, Brožek L. 1+0, Fejsák M. 0+3, Milota P.
0+1, Smital T. 0+1 / Vyloučení : 0/2
Rozhodčí: Kasner P., Bendl L.
SÍ,
12:00 AMÁLKA B - LIKATRONIC SLANÝ B 7:2 (2:1 2:1 3:0)
Branky Domácí: Danda
V. 1+2, Český R. 1+2, Frühauf A. 1+1, Neliba P. 1+0, Rak M. 1+0, Vodička S.
1+0, Poláček L. 1+0, Kudrna P. 0+2, Hrbek Z. 0+1, Beneš R. 0+1, Bratičák P.
0+1, Muzika R. 0+1 / Branky Hosté: Macák P.
1+0, Adamov R. 1+0, Nobilis V. 0+1, Novák P. 0+1 /
Vyloučení : 7/8 3+OK 0/1 Rozhodčí: Kolek P.,
Fingerhut P.
NS,
9:00 NFC SPARTA – AMÁLKA B
3:4 (0:1 2:1 1:2)
Branky Domácí: Kloček
M. 1+0, Vršek J. 1+0, Vondráček M. 1+0, Čermák J. 0+1, Haisman P. 0+1
/ Branky Hosté: Frühauf A. 1+0, Poláček L. 1+0, Český
R. 1+0, Rak M. 1+0, Vodička S. 0+2, Danda V. 0+1 /
Vyloučení : 1/0 Rozhodčí: Kasner P., Bendl L.
SÍ,
8:00 Č.H. LIBUŠÍN B - FALCON B 0:5 Kontumace
Neoprávněný start hráče
ČHB pro 4 x VT
SOBOTA 8.4.06
SÍ,
12:00 FALCON B - KOZEL UNHOŠŤ B 7:2
(3:1 1:1 3:0)
Branky Domácí: Havlůj
V. 2+2, Ričl M. 2+1, Trupl P. 1+3, Kalina L. 1+2, Kozina j. 1+0, Chalupný J.
0+1 / Branky Hosté: Mariňák P. 1+0, Kozel
F. 1+0, Marčaník D. 0+1 / Vyloučení : 3/7
3+OK 1/1 Rozhodčí: Kolek P., Kasner P.
SÍ,
8:00 SHARKS KLADNO - Č.H. LIBUŠÍN B 3:3 (0:1 1:2 2:0)
Branky Domácí: Fingerhut
P. 2+0, Bubeník J. 1+0, Poláček M. 0+1, Dobrý K. 0+1, Pilný V. 0+1
/ Branky Hosté: Holeček J. 2+1, Pošmourný M. 1+0,
Hausner L. 0+2, Zvonař D. 0+1, Veselý I. 0+1 / Vyloučení
: 3/3 OT 1/0 3+OK 0/1 Rozhodčí: Kolek P.,
Kasner P.
NEDĚLE 2.4.06
NS,
14:00 NFC SPARTA – NARKO
1:0 (0:0 0:0 1:0)
Branky Domácí: Čermák
J. 1+0, Měrka M. 0+1, Motl J. 0+1 / Vyloučení :
0/4 Rozhodčí: Fingerhut P., Fingerhut F.
ŠV,
14:00 PREDATORSS - AMÁLKA B
1:5 (0:3 1:2 0:0)
Branky Domácí: Malenda
R. 1+0 / Branky Hosté: Danda V. 2+0, Kudrna
P. 1+1, Frühauf A. 1+1, Heber J. 1+0, Muzika R. 0+2 /
Vyloučení : 6/6 Rozhodčí: Živný J., Masopust L.
NS,
12:00 HVĚZDA STOCHOV - Č.H. LIBUŠÍN B
2:3 (0:1 1:2 1:0)
Branky Domácí: Beran
J. 1+1, Pártl V. 1+0, Smital T. 0+1 / Branky Hosté: Pošmourný
M. 1+0, Zvonař D. 1+0, Hausner L. 1+0, Maršík K. 0+1, Drechsler D. 0+1
/ Vyloučení : 3/6 Rozhodčí: Fingerhut P.,
Fingerhut F.
ŠV,
12:00 BEER STARS B - KOZEL UNHOŠŤ B
13:2 (3:0 5:1 5:1)
Branky Domácí: Poupě
O. 3+4, Stach J. 3+3, Černý A. 2+0, Ševčík J. 1+1, Šíma M. 1+1, Švenkrt
D. 1+3, Černý M. 1+1, Záruba D. 1+2, Švejcar P. 0+1 /
Branky Hosté: Helebrant A. 2+0, Hýlek M. 0+1, Vostrý J. 0+1
/ Vyloučení : 2/3 Rozhodčí: Živný J.,
Masopust L.
SOBOTA 1.4.06
ZS,
18:00 VLCI BUŠTĚHRAD B - BEER STARS B
5:3 (2:1 1:0 2:2)
Branky Domácí: Fišer
A. 1+2, Slabý P. 1+1, Truksa I. 1+0, Důras D. 1+0, Kofroň P. 1+0, Šmíd J.
0+1, Buzek M. 0+1 / Branky Hosté: Dvošák
Z. 1+1, Černý P. 1+0, Černý A. 1+0, Poupě O. 0+2, Stach J. 0+1, Záruba D.
0+1, Mencl M. 0+1 / Vyloučení : 4/8
OT 0/2 Rozhodčí: Kolek P., Masopust L.
SÍ,
17:00 EXTRÉM - LIKATRONIC SLANÝ B 2:6 (1:3 0:2 1:1)
Branky Domácí: Šilhán
P. 1+1, Kšír Z. 1+0, Matula Š. 0+1, Bartoš P. 0+1 /
Branky Hosté: Nobilis V. 2+0, Kostinec T. 1+1, Adamov R. 1+0, Martinovský
P. 1+0, Macák P. 1+0, Habada O. 0+2, Duspiva R. 0+1, Novák P. 0+1, Šafář R.
0+1 / Vyloučení : 2/4 Rozhodčí:
Kadlec L., Ryboň P.
SÍ,
15:00 AMÁLKA B - SHARKS KLADNO
10:2 (3:1 2:1 5:0)
Branky Domácí: Danda
V. 3+1, Český R. 3+1, Neliba P. 2+0, Hrbek Z. 1+0, Vodička S. 1+0, Pávek P.
0+3, Rak M. 0+1, Kudrna P. 0+1, Muzika R. 0+1, Wiesner M. 0+1 /
Branky Hosté: Cibulský L. 1+1, Kropáček D. 1+0 /
Vyloučení : 8/10 OT 1/2 TH 0/1 Rozhodčí:
Kadlec L., Ryboň P.
NS,
12:30 HVĚZDA STOCHOV - BEER STARS B
4:10 (0:3 1:3 3:4)
Branky Domácí: Pártl
V. 2+1, Fejsák M. 1+0, Pecinovský M. 1+0, Smital T. 0+2, Frolík M. 0+1
/ Branky Hosté: Poupě O. 2+4, Ševčík J. 3+1, Černý
A. 2+0, Dvořák Z. 1+7, Stach J. 1+2, Černý P. 1+1, Černý M. 0+1, Štochl
R. 0+1 / Vyloučení : 4/2 OT 1/0
Rozhodčí: Řehoř P., Fingerhut P.
SL,
10:00 LIKATRONIC SLANÝ B - FALCON B
3:3 (1:1 1:1 1:1)
Branky Domácí: Kostinec
T. 2+0, Adamov R. 1+0, Mařík V. 1+0, Hulín P. 0+1, Martinovský Z. 0+1
/ Branky Hosté: Majer M. 2+0, Chalupný J. 1+0, Dubský
P. 0+1, Danda M. 0+1 / Vyloučení : 6/0
TH 1/0 Rozhodčí: Kasner P., Živný J.
NS,
9:00 NFC SPARTA - KOZEL UNHOŠŤ B
8:2 (2:1 4:1 2:0)
Branky Domácí: Motl
J. 4+1, Vondráček P. 1+3, Kloček M. 1+1, Čermák J. 1+0, Pípal O. 1+0, Hora
M. 0+2, Vondráček M. 0+1, Měrka M. 0+2, Hanzal K. 0+1 /
Branky Hosté: Marčaník D. 1+0, Koubín M. 1+0, Šec R. 0+1 /
Vyloučení : 1/2 Rozhodčí: Řehoř P., Fingerhut P.
NEDĚLE 26.3.06
SÍ, 13:00 FALCON B – EXTRÉM
14:3 (3:0 4:1 7:2)
Branky Domácí: Pittner
A. 6+2, Ondráček T. 3+3, Trupl P. 2+3, Vašák P. 2+0, Chalupný J. 1+2, Danda
M. 0+3, Mikovec M. 0+1 / Branky Hosté: Kšír
Z. 1+0, Kučera M. 1+0, Černý M. 1+0, Šilhán P. 0+3 /
Vyloučení : 0/1 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
SL, 12:30 LIKATRONIC SLANÝ B - Č.H.
LIBUŠÍN B 4:3 (1:1 0:1 3:1)
Branky Domácí: Hora
V. 1+0, Kropáč J. 1+0, Martinovský P. 1+0, Mervart P. 1+0, Bálek J. 0+2, Houžvíček
M. 0+1, Martinovský R. 0+1 / Branky Hosté: Pošmourný
M. 2+0, Jungman T. 1+0, Maršík K. 0+1 / Vyloučení
: 6/6 Rozhodčí: Řehoř P., Ryboň P.
SÍ, 11:00 SHARKS KLADNO - BEER
STARS B 3:5 (0:2 0:3 3:0)
Branky Domácí: Kodras
P. 1+1, Bubeník J. 1+0, Pilný V. 1+0, Poláček M. 0+1 /
Branky Hosté: Mencl M. 2+0, Záruba D. 1+1, Dvořák Z. 1+1, Poupě O.
1+0, Černý A. 0+1, Černý M. 0+1, Černý P. 0+1, Stach J. 0+1 /
Vyloučení : 4/5 OT 1/0 Rozhodčí: Kasner P.,
Doskočil P.
SÍ, 9:00 VLCI BUŠTĚHRAD B - NFC
SPARTA 2:4 (0:2 2:0 0:2)
Branky Domácí: Fišer
A. 1+0, Jansa M. 1+0, Truksa I. 0+1, Bercík J. 0+1 /
Branky Hosté: Motl J. 2+1, Hora M. 1+3, Vondráček M. 1+0
/ Vyloučení : 0/1 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil
P.
ZS, 8:00 KOZEL UNHOŠŤ B –
NARKO
2:4 (1:1 1:2 0:1)
Branky Domácí: Marčaník
D. 2+0, Šec R. 0+1, Mudra M. 0+1 / Branky Hosté: Výravský
L. 2+0, Janeček M. 2+0, Klicpera O. 0+1, Nagy J. 0+1, Dvořák M. 0+1, Říha T.
0+1 / Vyloučení : 7/5 3+OK 1/0
TH 0/1 OT 0/1 Rozhodčí: Kolek P., Fingerhut P.
SOBOTA 25.3.06
SÍ, 16:00 KOZEL UNHOŠŤ B –
PREDATORSS 3:5 (1:1 1:2 1:2)
Branky Domácí: Marčaník
D. 2+0, Vostrý J. 1+0, Hýlek M. 0+1 / Branky
Hosté: Malík M. 1+3, Švenkrt P. 2+0, Jůzek J. 1+0, Černohorský M.
1+0, Maškulík J. 0+2, Suchomel V. 0+1 / Vyloučení
: 3/3 Rozhodčí: Kasner P., Ryboň P.
SÍ, 14:00 AMÁLKA B - HVĚZDA
STOCHOV
12:1 (4:0 7:0 1:1)
Branky Domácí: Danda V.
5+3, Kudrna P. 2+3, Frühauf A. 2+1, Suk O. 1+1, Muzika R. 1+1, Vodička S. 1+1,
Pávek P. 0+1, Beneš R. 0+1, Wiesner M. 0+1 /
Branky Hosté: Navrátil T. 1+0 / Vyloučení
: 2/1 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
NEDĚLE 19.3.06
ŠV,
15:30 PREDATORSS - SHARKS KLADNO
2:6 (2:2 0:2 0:2)
Branky Domácí: Majer B.
1+0, Cihlář J. 1+0, Malík M. 0+1 / Branky Hosté: Poláček
M. 2+0, Cibulský L. 1+3, Bubeník J. 1+2, Eitler J. 1+2, Kodras P. 1+0 /
Vyloučení : 6/5 OT 2/1 Rozhodčí: Živný J., Kadlec
L.
ZS,
8:00 NARKO - VLCI BUŠTĚHRAD B 2:3 (0:0 1:1 1:2)
Branky Domácí: Janeček
M. 2+0, Staněk R. 0+1, Zikán Z. 0+1 / Branky Hosté: Slabý
P. 1+1, Jansa M. 1+0, Důras D. 1+0, Buzek M. 0+1, Voigt L. 0+1, Truksa I. 0+1,
Šmíd J. 0+1, Podráský M. 0+1 / Vyloučení : 4/6
Rozhodčí: Kolek P., Fingerhut P.
SOBOTA 18.3.06
NS,
11:30 NFC SPARTA - HVĚZDA STOCHOV 3:5
(0:2 1:2 2:1)
Branky Domácí: Čermák
J. 1+1, Pípal O. 1+1, Měrka M. 1+0, Motl J. 0+2, Vondráček P. 0+1, Vondráček
M. 0+1 / Branky Hosté: Beran J. 2+1, Breník V. 1+0, Navrátil
T. 1+0, Zeman F. 1+0, Frolík M. 0+2, Pártl V. 0+2, Brožek L. 0+1, Smital T.
0+1 / Vyloučení : 2/4 3+OK 0/1
Rozhodčí: Kolek P., Fingerhut P.
SOBOTA 11.3.06
ŠV, 10:00 PREDATORSS - HVĚZDA STOCHOV 1:5 (0:2 1:1 0:2)
Branky Domácí: Malík M. 1+0, Majer B. 0+1, Švenkrt P. 0+1 / Branky Hosté: Pártl V. 3+1, Breník V. 2+0, Fejsák M. 0+1, Brožek L. 0+1, Beran J. 0+1, Vojtěch L. 0+1 / Vyloučení : 6/5 Rozhodčí: Kolek P., Fingerhut P.
NEDĚLE 5.3.06
ZS, 18:30 FALCON B - AMÁLKA B 0:4 (0:0 0:0 0:4)
Branky Hosté: Kudrna P. 1+1, Neliba P. 1+1, Vodička S. 1+0, Danda V. 1+0, Bratičák P. 0+2 / Vyloučení : 4/8 3+OK 0/1 Rozhodčí: Kolek P., Fingerhut P.
ZS, 16:30 EXTRÉM - Č. H. LIBUŠÍN B 0:11 (0:4 0:4 0:3)
Branky Hosté: Pošmourný M. 6+2, Hausner L. 2+0, Holeček J. 2+3, Větrovec R. 1+0, Maršík K. 0+3, Jungman T. 0+2, Zvonař D. 0+2, Drechsler D. 0+1, Kadrle M. 0+1 / Vyloučení : 6/7 OT 1/0 Rozhodčí: Kolek P., Fingerhut P.
ZS, 8:00 SHARKS KLADNO - NFC SPARTA 1:10 (0:5 0:2 1:3)
Branky Domácí: Kropáček D. 1+0, Fingerhut P. 0+1 / Branky Hosté: Motl J. 1+3, Čermák J. 2+1, Fík K. 1+2, Vršek J. 2+0, Pípal O. 2+0, Klíma Z. 1+0, Vondráček P. 1+0, Kučera O. 0+1, Kloček M. 0+1, Vondráček M. 0+2, Haisman P. 0+1, / Vyloučení : 13/5 Rozhodčí: Kolek P., Živný J.
SOBOTA 4.3.06
ZS, 20:00 VLCI BUŠTĚHRAD B - Č. H. LIBUŠÍN B 3:3 (0:1 0:1 3:1)
Branky Domácí: Lauber J. 2+0, Slabý P. 1+1 / Branky Hosté: Pošmourný M. 2+0, Hausner L. 1+0, Holeček J. 0+1 / Vyloučení : 7/11 OT 5/0 TH 1/0 Rozhodčí: Kolek P., Novák T.
SL, 12:00 LIKATRONIC SLANÝ B - SHARKS KLADNO 6:4 (3:1 2:2 1:1)
Branky Domácí: Habada O. 2+2, Kostinec T. 1+1, Mervart P. 2+1, Nobilis V. 1+0, Adamov R. 0+2, Martinovský R. 0+1, Hulín P. 0+1 / Branky Hosté: Dvořák Z. 3+1, Poupě O. 1+2, Pácal J. 0+1, Štochl R. 0+1, Černý P. 0+1, Mencl M. 0+1 / Vyloučení : 7/8 OT 0/1 Rozhodčí: Fingerhut P., Fingerhut F.
NEDĚLE 26.2.06
ZS, 12:00 NARKO - SHARKS KLADNO 7:2 (4:0 3:1 0:1)
Branky Domácí: Huml A. 2+1, Výravský L. 2+1, Klicpera o. 1+3, Janeček M. 1+1, Hanžl J. 1+0, Mauric P. 0+1, Dvořák M. 0+1 / Branky Hosté: Bubeník J. 1+0, Fingerhut P. 1+0, Pribula M. 0+1, Poláček M. 0+1, Zdvihal D. 0+1 / Vyloučení : 7/11 OT 0/1 Rozhodčí: Kolek P., Doskočil P.
SOBOTA 25.2.06
ZS, 15:00 PREDATORSS - LIKATRONIC SLANÝ B 3:5 (1:1 0:3 2:1)
Branky Domácí: Malík M. 3+0, Švenkrt P. 0+1, Jůzek J. 0+1, Cihlář J. 0+1 / Branky Hosté: Macák P. 2+0, Adamov R. 1+1, Bajza T. 1+0, Martinovský P. 1+0, Kostinec T. 0+4 / Vyloučení : 7/11 OT 1/2 TH 0/1 Rozhodčí: Kolek P., Doskočil P.
ZS, 13:00 VLCI BUŠTĚHRAD B - KOZEL UNHOŠŤ B 4:6 (3:1 0:1 1:4)
Branky Domácí: Podráský M. 2+0, Olič P. 2+1, Příhoda D. 0+1, Důras D. 0+1, Fišer A. 0+1, Truksa I. 0+1 / Branky Hosté: Mudra M. 3+1, Marčaník D. 1+1, Vostrý J. 1+0, Louša J. 1+0, Hýlek M. 0+1 / Vyloučení : 6/5 Rozhodčí: Kolek P., Doskočil P.
ŠV, 12:00 BEER STARS B - FALCON B 9:1 (3:0 4:1 2:0)
Branky Domácí: Poupě O. 4+3, Dvořák Z. 2+4, Švenkrt D. 1+3, Cajthaml J. 1+3, Černý P. 1+0 / Branky Hosté: Majer M. 1+0, Trupl P. 0+1 / Vyloučení : 3/2 OT 0/2 Rozhodčí: Šilhán P., Živný J.
ZS, 9:00 AMÁLKA B - EXTRÉM 14:1 (3:0 3:0 8:1)
Branky Domácí: Suk O. 3+1, Danda V. 3+1, Dykast F. 2+1, Český R. 2+0, Bratičák P. 1+2, Wiesner M. 1+3, Neliba P. 1+1, Heber J. 1+0, Kudrna P. 0+3, Pávek P. 0+3, Muzika R. 0+1, / Branky Hosté: Šilhán P. 1+0 / Vyloučení : 5/7 Rozhodčí: Kolek P., Doskočil P.
NEDĚLE 4.12.05
ZS, 11:00 FALCON B - PREDATORSS 5:2 (1:0 2:1 2:1)
Branky Domácí: Majer M. 2+0, Trupl P. 1+2, Nevařil P. 1+0, Ričl M. 1+0, Vašák P. 0+1, Adamovský D. 0+1 / Branky Hosté: Maškulík J. 1+1, Macoun F. 1+0, Hokr M. 0+1, Jůzek J. 0+1 / Vyloučení : 8/8 OT 0/2 Rozhodčí: Kolek P., Kasner P.
ZS, 9:30 Č. H. LIBUŠÍN B - AMÁLKA B 2:9 (0:2 1:4 1:3)
Branky Domácí: Pošmourný M. 2+0, Holeček J. 0+1, Kadrle M. 0+1 / Branky Hosté: Danda V. 3+2, Kudrna P. 2+3, Pávek P. 1+0, Vodička S. 1+0, Poláček L. 1+1, Bratičák P. 1+1, Neliba P. 0+1 / Vyloučení : 6/1 OT 1/0 Rozhodčí: Kolek P., Kasner P.
SOBOTA 3.12.05
ZS, 12:30 EXTRÉM - BEER STARS B 0:5 (0:2 0:1 0:2)
Branky Hosté: Ševčík J. 2+0, Cajthaml J. 2+0, Černý A. 1+0, Poupě O. 0+3, Záruba D. 0+1, Černý P. 0+1 / Vyloučení : 1/0 Rozhodčí: Kolek P., Kasner P.
ZS, 11:00 NARKO - HVĚZDA STOCHOV 7:3 (4:0 3:3 0:0)
Branky Domácí: Janeček M. 4+3, Říha T. 1+2, Hanžl J. 1+2, Huml A. 1+0 / Branky Hosté: Beran J. 1+2, Vojtěch L. 1+0, Pártl V. 1+0, Smital T. 0+1 / Vyloučení : 4/3 Rozhodčí: Kolek P., Kasner P.
SL, 9:30 LIKATRONIC SLANÝ B - NFC SPARTA 4:3 (1:1 1:0 2:2)
Branky Domácí: Kostinec T. 1+2, Habada O. 1+1, Adamov R. 1+0, Švindl J. 1+0, Duspiva R. 0+1 / Branky Hosté: Vršek J. 1+1, Kučera O. 1+0, Pípal O. 1+0, Hora M. 0+2, Měrka M. 0+1 / Vyloučení : 3/3 Rozhodčí: Ryboň P., Živný J.
ZS, 9:30 SHARKS KLADNO - VLCI BUŠTĚHRAD B 2:6 (1:2 1:1 0:3)
Branky Domácí: Poláček M. 1+0, Bubeník J. 1+0, Doležal J. 0+1 / Branky Hosté: Fišer A. 3+0, Olič P. 1+1, Podráský M. 1+0, Slabý P. 1+0, Šmíd J. 0+2, Buzek M. 0+1, Důras D. 0+1 / Vyloučení : 4/2 Rozhodčí: Kolek P., Kasner P.
NEDĚLE 27.11.05
ŠV, 12:30 PREDATORSS - EXTRÉM 7:1 (1:0 3:0 3:1)
Branky Domácí: Švenkrt P. 1+3, Macoun F. 2+0, Omrai R. 2+0, Dundr T. 1+0, Jůzek J. 1+0, Šiftanc P. 0+1 / Branky Hosté: Matula Š. 1+0, Šilhán P. 0+1 / Vyloučení : 8/1 OT 1/0 Rozhodčí: Bendl L., Živný J.
ŠV, 11:00 KOZEL UNHOŠŤ B - SHARKS KLADNO 5:1 (1:0 2:1 2:0)
Branky Domácí: Mudra M. 4+0, Louša J. 1+0, Kozel F. 0+3, Marčaník D. 0+3, Bečka J. 0+1, Landr J. 0+1 / Branky Hosté: Kodras P. 1+0, Malík M. 0+1 / Vyloučení : 2/8 Rozhodčí: Bendl L., Živný J.
SOBOTA 26.11.05
SL, 11:30 LIKATRONIC SLANÝ B - NARKO 5:6 (2:0 1:3 2:3)
Branky Domácí: Habada O. 2+1, Adamov R. 1+2, Kostinec T. 1+0, Duspiva R. 1+0 / Branky Hosté: Janeček M. 3+0, Hanžl J. 1+3, Zikán Z. 1+1, Výravský L. 1+0, Staněk R. 0+2, Nagy J. 0+1 / Vyloučení : 6/2 Rozhodčí: Bendl L., Živný J.
NS, 9:30 HVĚZDA STOCHOV - VLCI BUŠTĚHRAD B 2:9 (1:3 1:3 0:3)
Branky Domácí: Damek J. 2+0, Brožek J. 0+2 / Branky Hosté: Gotthard B. 5+2, Fišer A. 2+1, Šmíd J. 1+0, Slabý P. 1+0, Podráský M. 0+2, Důras D. 0+2, Buzek M. 0+2, Lauber j. 0+1 / Vyloučení : 3/5 Rozhodčí: Bendl L., Živný J.
NS, 8:00 NFC SPARTA - FALCON B 1:4 (1:0 0:2 0:2)
Branky Domácí: Měrka M. 1+0, Pípal O. 0+1 / Branky Hosté: Ondráček T. 1+1, Trupl P. 1+1, Vašák P. 1+0, Kozina J. 1+0, Adamovský D. 0+2 / Vyloučení : 4/4 Rozhodčí: Bendl L., Živný J.
ŠV, 14:00 BEER STARS B - Č. H. LIBUŠÍN B 13:2 (3:2 5:0 5:0)
Branky Domácí: Poupě O. 3+5, Štochl R. 3+0, Dvořák Z. 2+5, Švenkrt D. 2+2, Černý M. 2+1, Černý P. 1+3, Černý A. 0+1, Záruba D. 0+2 / Branky Hosté: Pošmourný M. 1+0, Pokorný J. 1+0 / Vyloučení : 1/5 OK 0/1 Rozhodčí: Šilhán P., Řehoř P.
ŠV, 9:30 KOZEL UNHOŠŤ B - AMÁLKA B 0:5 Kontumace
Nenastoupení ke hře ze strany Unhoště
NEDĚLE 20.11.05
ZS, 16:00 Č. H. LIBUŠÍN B - NFC SPARTA 3:1 (0:0 2:0 1:1)
Branky Domácí: Pošmourný M. 1+1, Holeček J. 1+0, Malák R. 1+0, Pokorný J. 0+2, Hausner L. 0+1 / Branky Hosté: Pípal O. 1+0, Vršek J. 0+1 / Vyloučení : 2/3 OK 1/1 Rozhodčí: Kolek P., Gráca D.
ŠV, 12:30 PREDATORSS - BEER STARS B 1:3 (0:2 0:0 1:1)
Branky Domácí: Šiftanc P. 1+0, Macoun F. 0+1 / Branky Hosté: Černý A. 1+0, Stach J. 1+0, Šíma M. 1+0, Poupě O. 0+2, Dvořák Z. 0+2 / Vyloučení : 2/5 Rozhodčí: Kasner P., Kadlec L.
ŠV, 11:00 VLCI BUŠTĚHRAD B - EXTRÉM 17:0 (6:0 3:0 8:0)
Branky Domácí: Gotthard B. 4+3, Olič P. 3+4, Slabý P. 2+1, Podráský M. 3+2, Fišer A. 1+2, Důras D. 1+2, Šmíd J. 1+1, Truksa I. 1+0, Kofroň P. 1+2, Buzek M. 0+2, Schram J. 0+1 / Vyloučení : 0/0 Rozhodčí: Kasner P., Kadlec L.
SOBOTA 19.11.05
ŠV, 14:00 NARKO KROČEHLAVY - FALCON B 2:1 (0:0 1:1 1:0)
Branky Domácí: Zikán Z. 1+1, Huml A. 1+0 / Branky Hosté: Kužník P. 1+0 / Vyloučení : 3/1 TH 0/1 Rozhodčí: Kolek P., Doskočil P.
ŠV, 12:30 BEER STARS B - AMÁLKA B 2:2 (2:0 0:1 0:1)
Branky Domácí: Švejcar P. 1+0, Ševčík J. 1+0, Pavlíček M. 0+1, Štochl R. 0+1, Šíma M. 0+1 / Branky Hosté: Poláček L. 1+0, Kudrna P. 1+0, Český R. 0+1, Bratičák P. 0+1 / Vyloučení : 2/1 Rozhodčí: Kolek P., Doskočil P.
ŠV, 9:30 SHARKS KLADNO - HVĚZDA STOCHOV 2:1 (0:1 1:0 1:0)
Branky Domácí: Malík M. 2+0, Bubeník J. 0+1 / Branky Hosté: Brožek J. 1+0, Smital T. 0+1 / Vyloučení : 3/5 Rozhodčí: Kolek P., Doskočil P.
ČTVRTEK 17.11.05
SL, 8:30 LIKATRONIC SLANÝ B - KOZEL UNHOŠŤ B 3:1 (1:0 1:0 1:1)
Branky Domácí: Adamov R. 1+1, Hulín P. 1+1, Habada O. 1+0, Bajza T. 0+1 / Branky Hosté: Marčaník D. 1+0, Vostrý J. 0+1 / Vyloučení : 3/0 Rozhodčí: Kolek P., Ryboň P.
NEDĚLE 13.11.05
NS, 12:00 HVĚZDA STOCHOV - KOZEL UNHOŠŤ B 7:3 (1:0 2:0 4:3)
Branky Domácí: Pártl V. 1+3, Breník V. 2+0, Beran J. 2+0, Vojtěch L. 1+1, Baloun J. 1+0, Smital T. 0+2, Pecinovský M. 0+1, Fejsák M. 0+1, Milota P. 0+1, / Branky Hosté: Marčaník D. 2+1, Matoušek P. 1+0, Štěpánek J. 0+1 / Vyloučení : 1/3 OT 1/0 Rozhodčí: Masopust L., Řehoř P.
NS, 10:30 NFC SPARTA - EXTRÉM 6:1 (1:0 2:0 3:1)
Branky Domácí: Čermák J. 3+1, Měrka M. 1+3, Kučera O. 1+0, Pípal O. 1+1, Vondráček M. 0+2, Kloček M. 0+1, Starý M. 0+1 / Branky Hosté: Šilhán P. 1+0, Fuxa R. 0+1 / Vyloučení : 1/1 Rozhodčí: Masopust L., Řehoř P.
ŠV, 14:30 NARKO KROČEHLAVY - Č. H. LIBUŠÍN B 1:0 (0:0 1:0 0:0)
Branky Domácí: Dvořák M. 1+0, Výravský L. 0+1, Mauric P. 0+1 / Vyloučení : 5/4 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
ŠV, 13:00 AMÁLKA B - PREDATORSS 5:2 (3:1 1:1 1:0)
Branky Domácí: Rak M. 1+2, Český R. 2+0, Wiesner M. 1+1, Poláček L. 1+0, Vodička S. 0+1, Neliba P. 0+2, Pávek P. 0+1 / Branky Hosté: Hokr M. 1+0, Cihlář j. 1+0, Macoun F. 0+1, Jůzek J. 0+1 / Vyloučení : 5/3 OT 1/1 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
ŠV, 11:30 FALCON B - VLCI BUŠTĚHRAD B 2:8 (1:2 1:4 0:2)
Branky Domácí: Majer M. 1+0, Kužník P. 1+1, Trupl P. 0+1, Kajml T. 0+1 / Branky Hosté: Gotthard B. 4+1, Fišer A. 1+2, Slabý P. 1+2, Olič P. 1+0, Truksa I. 1+0, Důras D. 0+3, Podráský M. 0+3, Buzek M. 0+1 / Vyloučení : 3/4 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
ŠV, 10:00 SHARKS KLADNO - LIKATRONIC SLANÝ B 3:4 (1:2 1:1 1:1)
Branky Domácí: Malík M. 2+1, Majer B. 1+0, Cibulský L. 0+1, Kodraz P. 0+1 / Branky Hosté: Adamov R. 1+1, Hulín P. 1+1, Hora V. 1+0, Nobilis V. 1+0, Bajza T. 0+2, Kostinec T. 0+1, Duspiva R. 0+1 / Vyloučení : 1/8 OT 0/1 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
NEDĚLE 6.11.05
ŠV, 14:30 PREDATORSS - Č. HVĚZDA LIBUŠÍN B 3:3 (0:0 0:3 3:0)
Branky Domácí: Malenda R. 3+0, Dundr T. 0+2, Hokr M. 0+1 / Branky Hosté: Holeček J. 2+0, Švec Z. 1+0, Jungman T. 0+1, Maršík K. 0+1, Veselý I. 0+1 / Vyloučení : 1/4 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
ŠV, 13:00 EXTRÉM - KOZEL UNHOŠŤ B 0:11 (0:1 0:4 0:6)
Branky Hosté: Mudra M. 3+3, Steiner M. 3+3, Šec R. 2+0, Marčaník D. 1+1, Bečka J. 1+0, Matoušek P. 1+0, Vostrý J. 0+1, Louša J. 0+1, Koubín M. 0+1 / Vyloučení : 1/1 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
ŠV, 11:30 AMÁLKA B - NARKO KROČEHLAVY 8:2 (3:0 3:0 2:2)
Branky Domácí: Danda V. 2+2, Kudrna P. 2+3, Český R. 1+2, Neliba P. 1+2, Vodička S. 1+0, Rak M. 1+0, Muzika R. 0+3, Macháček Z. 0+1 / Branky Hosté: Janeček M. 1+1, Staněk R. 1+0 / Vyloučení : 1/2 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
ŠV, 10:00 BEER STARS B - NFC SPARTA 8:0 (4:0 3:0 1:0)
Branky Domácí: Poupě O. 3+2, Stach J. 2+1, Černý A. 1+0, Záruba D. 1+0, Černý M. 1+0, Dvořák Z. 0+3, Šíma M. 0+1, Štochl R. 0+1, Švec D. 0+1 / Vyloučení : 0/0 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
ZS, 8:00 FALCON B - SHARKS KLADNO 8:4 (1:0 5:3 2:1)
Branky Domácí: Trupl P. 3+0, Havlůj V. 2+2, Majer M. 2+2, Adamovský D. 1+1, Kozina J. 0+1, Ričl M. 0+1, Chalupný J. 0+1 / Branky Hosté: Malík M. 2+1, Bubeník J. 1+1, Šorel J. 1+0, Cibulský L. 0+2, Dobrý K. 0+1 / Vyloučení : 3/4 TH 0/1 Rozhodčí: Kasner P., Doskočil P.
SOBOTA 5.11.05
SL, 12:30 LIKATRONIC SLANÝ B - HVĚZDA STOCHOV 5:4 (2:1 1:2 2:1)
Branky Domácí: Kostinec T. 1+2, Nobilis V. 1+1, Macák P. 1+0, Martinovský R. 1+0, Hora V. 1+0, Houžvíček M. 0+1, Bajza T. 0+1, Habada O. 0+1 / Branky Hosté: Brožek L. 2+0, Frolík M. 1+2, Breník V. 1+0, Beran J. 0+1, Navrátil T. 0+1, Milota P. 0+1 / Vyloučení : 7/5 OT 1/0 Rozhodčí: Bendl L., Šilhán P.
SOBOTA 22.10.05
ZS, 17:30 VLCI BUŠTĚHRAD B - LIKATRONIC SLANÝ B 5:1 (0:1 1:0 4:0)
Branky Domácí: Slabý P. 1+0, Kofroň P. 2+0, Podráský M. 1+0, Gotthard B. 1+2, Olič P. 0+3, Lauber J. 0+1 / Branky Hosté: Černý J. 1+0, Adamov R. 0+1, Martinovský P. 0+1 / Vyloučení : 1/5 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
ZS, 16:00 NARKO KROČEHLAVY - BEER STARS B 5:11 (2:2 1:5 2:4)
Branky Domácí: Říha T. 2+1, Klicpera O. 1+0, Zikán Z. 1+1, Šmolík Z. 1+0, Janeček M. 0+2, Dvořák M. 0+1, Mauric P. 0+1 / Branky Hosté: Dvořák Z. 2+5, Stach J. 3+2, Ševčík J. 1+1, Černý P. 2+2, Poupě O. 1+3, Černý A. 2+0, Švec D. 0+1 / Vyloučení : 3/2 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
ŠV, 14:30 SHARKS KLADNO - EXTRÉM 10:0 (1:0 4:0 5:0)
Branky Domácí: Malík M. 3+1, Cibulský L. 1+0, Kodraz P. 1+2, Dobrý K. 1+1, Bubeník J. 2+2, Zdvihal D. 1+0, Šorel J. 1+0, Suchomel V. 0+1 / Vyloučení : 3/7 Rozhodčí: Doskočil P., Fingerhut P.
ŠV, 13:00 VLCI BUŠTĚHRAD B - AMÁLKA B 2:9 (2:4 0:4 0:1)
Branky Domácí: Gotthard B. 2+0, Šmíd J. 0+1, Podráský M. 0+1, Voigt L. 0+1 / Branky Hosté: Poláček L. 3+0, Danda V. 2+2, Kudrna P. 1+1, Český R. 1+3, Vodička S. 2+1, Macháček Z. 0+1, Muzika R. 0+1, Pávek P. 0+1, Wiesner M. 0+1 / Vyloučení : 3/4 OT 1/0 Rozhodčí: Doskočil P., Fingerhut P.
NS, 10:30 HVĚZDA STOCHOV - FALCON B 3:4 (2:0 1:2 0:2)
Branky Domácí: Beran J. 2+1, Vojtěch L. 1+0, Pártl V. 0+2 / Branky Hosté: Majer M. 1+1, Nevařil P. 1+1, Ričl M. 1+0, Trupl P. 1+0, Vašák P. 0+2 / Vyloučení : 3/1 Rozhodčí: Doskočil P., Fingerhut P.
NS, 9:00 NFC SPARTA - PREDATORSS 8:1 (4:0 2:1 2:0)
Branky Domácí: Čermák J. 3+1, Kloček M. 1+1, Měrka M. 1+1, Fišer A. 2+1, Vondráček M. 1+2, Starý M. 0+1, Pípal O. 0+1, Kučera O. 0+1, Vršek J. 0+1 / Branky Hosté: Dundr T. 1+0 / Vyloučení : 0/2 Rozhodčí: Doskočil P., Fingerhut P.
ZS, 8:30 KOZEL UNHOŠŤ B - Č. HVĚZDA LIBUŠÍN B 2:8 (1:2 0:3 1:3)
Branky Domácí: Kozel F. 1+0, Landa J. 1+0, Koubín M. 0+1 / Branky Hosté: Mašek D. 2+0, Holeček J. 1+1, Hausner L. 1+0, Pokorný J. 2+0, Procházka J. 2+0, Švec P. 0+4, Švec Z. 0+1, Froněk F. 0+2, Kadrle M. 0+1 / Vyloučení : 2/2 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
NEDĚLE 23.10.05
ŠV, 14:00 Č. HVĚZDA LIBUŠÍN B - SHARKS KLADNO 2:3 (0:2 1:1 1:0)
Branky Domácí: Malák R. 1+1, Holeček J. 1+1, Fišer D. 0+1 / Branky Hosté: Malík M. 2+1, Bubeník J. 1+1, Majer B. 0+1 / Vyloučení : 10/10 OT 0/1 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
ŠV, 12:30 AMÁLKA B - NFC SPARTA 3:2 (1:2 2:0 0:0)
Branky Domácí: Frühauf A. 1+1, Heber J. 1+0, Macháček Z. 1+0, Kudrna P. 0+1, Wiesner M. 0+1 / Branky Hosté: Fišer A. 1+0, Čermák J. 1+0, Hora M. 0+1 / Vyloučení : 4/2 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
ŠV, 11:00 EXTRÉM KLADNO - HVĚZDA STOCHOV 0:8 (0:3 0:3 0:2)
Branky Hosté: Navrátil T. 3+0, Frolík M. 3+0, Damek J. 1+0, Beran J. 1+0, Pártl V. 0+3, Milota P. 0+2, Fejsák M. 0+2, Baloun J. 0+1 / Vyloučení : 3/4 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
ŠV, 9:30 BEER STARS B - VLCI BUŠTĚHRAD B 4:7 (1:1 0:2 3:4)
Branky Domácí: Dvořák Z. 1+1, Černý A. 1+1, Černý M. 1+0, Ševčík J. 1+0, Záruba D. 0+1 / Branky Hosté: Gotthard B. 4+2, Voigt L. 1+1, Lauber J. 1+0, Buzek M. 1+0, Slabý P. 0+1, Bercík J. 0+1 / Vyloučení : 10/9 OT 2/1 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
SOBOTA 22.10.05
ŠV, 10:30 NARKO KROČEHLAVY - PREDATORSS 5:2 (1:1 1:1 3:0)
Branky Domácí: Janeček M. 2+1, Klicpera O. 1+1, Huml A. 1+1, Staněk R. 1+0, Nagy J. 0+2, Říha T. 0+1 / Branky Hosté: Švenkrt P. 1+0, Macoun F. 1+0, Dundr T. 0+1 / Vyloučení : 6/4 OT 1/1 Rozhodčí: Fingerhut P., Kolek P.
ŠV, 9:00 KOZEL UNHOŠŤ B - FALCON B 2:4 (1:0 1:2 0:2)
Branky Domácí: Landa J. 2+0, Neužil M. 0+2 / Branky Hosté: Vašák P. 1+0, Kužník P. 1+2, Danda M. 1+2, Mikovec M. 1+0 / Vyloučení : 1/3 OT 0/2 Rozhodčí: Fingerhut P., Kolek P.
NEDĚLE 16.10.05
ŠV, 16:30 KOZEL UNHOŠŤ B - BEER STARS B 0:11 (0:5 0:2 0:4)
Branky Hosté: Štochl R. 1+1, Černý M. 1+0, Cajthaml J. 2+1, Záruba D. 2+0, Dvořák Z. 1+2, Černý P. 2+1, Švenkrt D. 1+1, Černý A. 1+0, Šíma M. 0+2 / Vyloučení : 4/2 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
ŠV, 15:00 SHARKS KLADNO - AMÁLKA B 2:9 (1:3 0:4 1:2)
Branky Domácí: Poláček M. 1+0, Bubeník J. 1+1, Dobrý K. 0+1 / Branky Hosté: Heber J. 3+0, Kudrna P. 2+0, Český R. 3+2, Neliba P. 1+2, Vodička S. 0+4, Pávek P. 0+3, Muzika R. 0+1, Stříbrný D. 0+1, Frühauf A. 0+1, Danda V. 0+1 / Vyloučení : 15/13 OT 1/1 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
ŠV, 13:30 FALCON B - LIKATRONIC SLANÝ B 5:3 (4:1 0:0 1:2)
Branky Domácí: Kužník P. 3+2, Majer M. 1+3, Kozina J. 1+1, Kaiml T. 0+2 / Branky Hosté: Adamov R. 2+0, Nobilis V. 1+0, Hulín P. 0+1, Martinovský Z. 0+1 / Vyloučení : 2/6 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
ŠV, 12:00 Č. HVĚZDA LIBUŠÍN B - HVĚZDA STOCHOV 6:2 (3:1 2:0 1:1)
Branky Domácí: Pošmourný M. 4+1, Pokorný J. 1+1, Holeček J. 1+1, Kadrle M. 0+2, Fišer D. 0+2, Cinka M. 0+1 / Branky Hosté: Pártl V. 1+0, Damek J. 1+0, Pecinovský M. 0+1 / Vyloučení : 5/7 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
ŠV, 10:30 NARKO KROČEHLAVY - NFC SPARTA 5:2 (1:0 2:1 2:1)
Branky Domácí: Janeček M. 1+2, Zikán Z. 2+1, Dvořák M. 1+0, Huml A. 1+0, Říha T. 0+2, Staněk R. 0+1 / Branky Hosté: Fišer A. 2+0, Vondráček P. 0+1, Pípal O. 0+1, Linhart S. 0+1 / Vyloučení : 1/1 OT 2/0 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
SOBOTA 15.10.05
SL, 9:30 LIKATRONIC SLANÝ B - EXTRÉM KLADNO 7:0 (1:0 2:0 4:0)
Branky Domácí: Müller R. 1+1, Kostinec T. 1+1, Martinovský Z. 1+1, Martinovský P. 1+0, Strnad M. 1+0, Macák P. 1+1, Švindl J. 1+0, Mervart P. 0+1, Češka P. 0+4 / Vyloučení : 2/2 Rozhodčí: Fingerhut P., Šilhán P.
ZS, 14.30 VLCI BUŠTĚHRAD B - PREDATORSS 6:0 (2:0 1:0 3:0)
Branky Domácí: Truksa I. 1+2, Olič P. 1+1, Šmíd J. 1+0, Kofroň P. 1+0, Slabý P. 1+0, Schram J. 1+1, Příhoda D. 0+1 / Vyloučení : 2/7 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
NEDĚLE 9.10.05
NS, 11:00 NFC SPARTA - VLCI BUŠTĚHRAD B 4:2 (0:1 2:1 2:0)
Branky Domácí: Měrka M. 1+1, Vondráček P. 1+0, Kačer P. 1+0, Fišer A. 1+0, Kučera O. 0+1, Vršek J. 0+2, Čermák J. 0+1 / Branky Hosté: Slabý P. 1+0, Buzek M. 1+0, Mičko J. 0+1, Důras D. 0+1, Truksa I. 0+1, Šmíd J. 0+1 / Vyloučení : 1/0 Rozhodčí: Zíma Z., Kolek P.
NS, 12:30 HVĚZDA STOCHOV - AMÁLKA B 2:5 (1:0 1:4 0:1)
Branky Domácí: Pártl V. 1+0, Vojtěch L. 1+0, Breník V. 0+1, Milota P. 0+1 / Branky Hosté: Heber J. 2+2, Kudrna P. 1+1, Pávek P. 1+0, Danda V. 0+2, Český R. 0+2 / Vyloučení : 8/8 OT 1/1 TH 0/1 Rozhodčí: Zíma Z., Kolek P.
ŠV, 10:00 Č. H. LIBUŠÍN B - LIKATRONIC SLANÝ B 8:0 (4:0 3:0 1:0)
Branky Domácí: Pošmourný M. 5+0, Pokorný J. 2+1, Švec Z. 1+0, Holeček J. 0+2, Havela J. 0+2, Zvonař D. 0+1, Cinka M. 0+1 / Vyloučení : 2/5 Rozhodčí: Kasner P., Fingerhut P.
ŠV, 11:30 NARKO KROČEHLAVY - EXTRÉM KLADNO 17:0 (5:0 4:0 8:0)
Branky Domácí: Janeček M. 5+5, Klicpera O. 3+3, Huml A. 2+3, Říha T. 3+1, Hanžl J. 2+3, Výravský L. 1+1, Nagy J. 1+2, Staněk R. 0+1, Mauric P. 0+2 / Vyloučení : 2/1 Rozhodčí: Kasner P., Fingerhut P.
ŠV, 13:00 PREDATORSS - KOZEL UNHOŠŤ B 5:0 (2:0 1:0 2:0)
Branky Domácí: Jůzek J. 2+0, Malenda R. 1+2, Maškulík J. 1+0, Macoun F. 1+0, Omrai R. 0+3, Hokr M. 0+1 / Vyloučení : 3/6 Rozhodčí: Kasner P., Fingerhut P.
SOBOTA 8.10.05
ŠV, 12:00 EXTRÉM KLADNO - FALCON KROČEHLAVY B 5:0 Kontumace
Neoprávněný start hráče za Falcon B Chalupný Jaroslav
ŠV, 14:00 BEER STARS B - SHARKS KLADNO 8:3 (1:0 2:2 5:1)
Branky Domácí: Poupě O. 2+2, Černý P. 2+1, Ševčík J. 1+1, Dvořák Z. 1+4, Štochl R. 1+2, Černý M. 1+0, Záruba D. 0+1 / Branky Hosté: Bubeník J. 1+1, Poláček M. 1+1, Malík M. 1+1, Zdvihal D. 0+1, Suchomel V. 0+1 / Vyloučení : 8/9 OT 0/2 Rozhodčí: Šilhán P., Kolek P.
NEDĚLE 2.10.05
ŠV, 10:00 FALCON B - Č. HVĚZDA LIBUŠÍN B 4:2 (1:0 2:1 1:1)
Branky Domácí: Adamovský D. 1+0, Kozina J. 2+0, Kužník P. 1+0, Majer M. 0+2, Vašák P. 0+1 / Branky Hosté: Pokorný J. 2+0, Zvonař D. 0+1, Mašek D. 0+1, Klauz M. 0+1 / Vyloučení : 2/2 OT 0/1 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
SL, 12:30 LIKATRONIC SLANÝ B - AMÁLKA B 0:8 (0:2 0:3 0:3)
Branky Hosté: Heber J. 2+0, Frühauf A. 1+1, Danda V. 2+0, Český R. 1+1, Neliba P. 1+2, Pávek P. 1+0, Kudrna P. 0+1, Bratičák P. 0+1, Muzika R. 0+1, Vodička S. 0+1 / Vyloučení : 5/0 Rozhodčí: Řehoř P., Živný J.
ŠV, 14:30 VLCI BUŠTĚHRAD B - NARKO KROČEHLAVY 3:0 (0:0 2:0 1:0)
Branky Domácí: Truksa I. 2+0, Slabý P. 1+0, Důras D. 0+1, Olič P. 0+1, Jansa M. 0+1 / Vyloučení : 2/5 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
SOBOTA 1.10.05
ŠV, 16:00 BEER STARS B - HVĚZDA STOCHOV 5:4 (2:1 0:2 3:1)
Branky Domácí: Stach J. 2+3, Šíma M. 1+1, Dvořák Z. 1+1, Mencl M. 1+0, Poupě O. 0+2 / Branky Hosté: Breník V. 1+0, Vojtěch L. 1+1, Frolík M. 1+1, Smital T. 1+1, Brožek L. 1+1, Pártl V. 0+1 / Vyloučení : 4/5 OT 1/4 Rozhodčí: Šilhán P., Kolek P.
ŠV, 11:30 SHARKS KLADNO - PREDATORSS 4:5 (0:1 0:0 4:4)
Branky Domácí: Malík M. 1+0, Poláček M. 2+0, Dobrý K. 1+0, Bubeník J. 0+1, Zdvihal D. 0+1, Suchomel V. 0+1 / Branky Hosté: Hokr M. 1+0, Bouška M. 1+1, Dundr T. 1+1, Malenda R. 1+2, Cihlář J. 1+2 / Vylouční : 5/10 OT 2/3 Rozhodčí: Šilhán P., Kolek P.
ŠV, 13:00 KOZEL UNHOŠŤ B - NFC SPARTA 5:10 (0:3 2:3 3:4)
Branky Domácí: Marčaník D. 3+1, Mudra M. 2+0, Štěpánek J. 0+1, Landa J. 0+1, Šec R. 0+1, Koubín M. 0+2 / Branky Hosté: Fišer A. 5+2, Kačer P. 2+1, Vondráček M. 2+4, Fík K. 1+1, Pípal O. 0+1, Vondráček P. 0+4, Kloček M. 0+1 / Vyloučení : 3/3 OT 1/0 Rozhodčí: Šilhán P., Kolek P.
NEDĚLE 25.9.05
NS, 13:00 NFC SPARTA - SHARKS KLADNO 2:1 (0:1 0:0 2.0)
Branky Domácí: Hora M. 1+0, Vondráček M. 1+0, Fišer A. 0+2 / Branky Hosté: Zdvihal D. 1+0, Poláček M. 0+1 / Vyloučení : 2/4 Rozhodčí: Zíma Z., Živný J.
ŠV, 13:30 NARKO KROČEHLAVY - KOZEL UNHOŠŤ B 4:0 (0:0 1:0 3:0)
Branky Domácí: Říha T. 2+2, Janeček M. 1+1, Nagy J. 1+0, Hanžl J. 0+1, Jánský K. 0+1 / Vyloučení : 2/3 OT 1/0 Rozhodčí: Šilhán P., Kolek P.
ŠV, 16:30 BEER STARS B - LIKATRONIC SLANÝ B 6:0 (3:0 3:0 0:0)
Branky Domácí: Černý A. 2+1, Mencl M. 1+0, Dvořák Z. 1+3, Ševčík J. 1+0, Rojek J. 1+0, Švec D. 0+1, Černý P. 0+1, Záruba D. 0+1 / Vyloučení : 0/1 Rozhodčí: Šilhán P., Kolek P.
SOBOTA 24.9.05
ŠV, 10:00 Č. HVĚZDA LIBUŠÍN B - EXTRÉM KLADNO 10:0 (4:0 1:0 5:0)
Branky Domácí: Holeček J. 2+2, Zvonař D. 2+0, Pokorný J. 1+2, Fišer D. 1+3, Jungman T. 3+1, Hausner L. 1+2, Klauz M. 0+1, Maršík K. 0+1 / Vyloučení : 1/0 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
ŠV, 11:30 AMÁLKA B - FALCON KROČEHLAVY B 4:1 (1:0 1:1 2:0)
Branky Domácí: Neliba P. 1+1, Frühauf A. 1+0, Vodička S. 1+1, Wiesner M. 1+0, Muzika R. 0+1, Danda V. 0+1 / Branky Hosté: Vašák P. 1+0, Ričl M. 0+1 / Vyloučení : 1/2 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
NS, 14:00 HVĚZDA STOCHOV - PREDATORSS 5:3 (4:0 1:1 0:2)
Branky Domácí: Beran J. 3+1, Pártl V. 2+0, Navrátil T. 0+2, Fejsák M. 0+1, Milota P. 0+1 / Branky Hosté: Dundr T. 1+0, Omrai R. 2+0, Hokr M. 0+1 / Vyloučení : 9/4 OT 0/3 Rozhodčí: Zíma Z., Masopust L.
NEDĚLE 18.9.05
ZS, 8:30 KOZEL UNHOŠŤ B - VLCI BUŠTĚHRAD B 2:10 (2:3 0:3 0:4)
Branky Domácí: Bečka J. 1+0, Landa J. 1+0, Louša J. 0+2, Šec R. 0+1 / Branky Hosté: Lauber J. 2+1, Bercík J. 2+1, Buzek M. 1+2, Kofroň P. 1+1, Slabý P. 1+0, Příhoda D. 1+0, Olič P. 1+1, Důras D. 0+5, Schram J. 1+1, Šmíd J. 0+1, Lejček A. 0+1 / Vyloučení : 3/1 Rozhodčí: Doskočil P., Kolek P.
ZS, 11:30 EXTRÉM KLADNO - AMÁLKA B 0:15 (0:3 0:5 0:7)
Branky Hosté: Bratičák P. 5+0, Danda V. 2+4, Frühauf A. 2+4, Kudrna P. 2+3, Neliba P. 1+0, Vodička S. 2+0, Wiesner M. 1+3, Poláček L. 0+2, Muzika R. 0+2, Hrbek Z. 0+2, Pávek P. 0+1 / Vyloučení : 2/1 Rozhodčí: Doskočil P., Kolek P.
SOBOTA 17.9.05
ZS, 8:30 Č. HVĚZDA LIBUŠÍN B - VLCI BUŠTĚHRAD B 6:1 (1:0 3:1 2:0)
Branky Domácí: Holeček J. 2+3, Pošmourný M. 2+2, Havela J. 1+0, Hausner L. 1+0, Procházka J. 0+2 / Branky Hosté: Kofroň P. 1+0, Truksa I. 0+1 / Vyloučení : 3/3 OT 1/0 TH 0/1 Rozhodčí: Doskočil P., Kasner P.
ZS, 10:00 FALCON KROČEHLAVY B - BEER STARS B 2:7 (1:1 0:6 1:0)
Branky Domácí: Chalupný J. 1+0, Kalina L. 1+0, Havlůj V. 0+1, Mikovec M. 0+1 / Branky Hosté: Poupě O. 4+0, Pavlíček M. 1+3, Černý P. 1+0, Štochl R. 1+0, Stach J. 0+3, Šíma M. 0+2, Záruba D. 0+1 / Vyloučení : 1/2 Rozhodčí: Doskočil P., Kasner P.
ZS, 14:30 SHARKS KLADNO - NARKO KROČEHLAVY 0:7 (0:2 0:3 0:2)
Branky Hosté: Janeček M. 4+0, Mauric P. 1+0, Huml A. 1+1, Klicpera O. 1+0, Říha T. 0+2, Hanžl J. 0+2, Jánský K. 0+2, Výravský L. 0+1, Staněk R. 0+1 / Vyloučení : 6/3 OT 1/0 Rozhodčí: Doskočil P., Kasner P.
SL, 11:00 LIKATRONIC SLANÝ B - PREDATORSS 1:0 (0:0 0:0 1:0)
Branky Domácí: Bajza T. 1+0, Bálek J. 0+1 / Vyloučení : 3/2 Rozhodčí: Zíma Z., Kolek P.
NS, 14:30 HVĚZDA STOCHOV - NFC SPARTA 2:6 (0:2 0:3 2:1)
Branky Domácí: Beran J. 2+0, Smital T. 0+1 / Branky Hosté: Měrka M. 1+1, Fišer A. 2+2, Hora M. 1+1, Kučera O. 1+0, Starý M. 1+0, Vondráček M. 0+2, Čermák J. 0+3 / Vyloučení : 4/2 Rozhodčí: Zíma Z., Kolek P.
NEDĚLE 11.9.05
ZS, 10:00 VLCI BUŠTĚHRAD B - SHARKS KLADNO 2:1 (0:1 0:0 2:0)
Branky Domácí: Buzek M. 1+0, Slabý P. 1+0, Šmíd J. 0+2, Truksa I. 0+1 / Malík M. 1+0, Poláček M. 0+1 / Vyloučení : 4/3 OT 1/0 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
NS, 10:30 NFC SPARTA - LIKATRONIC SLANÝ B 8:1 (2:0 4:0 2:1)
Branky Domácí: Fišer A. 3+2, Hora M. 2+0, Čermák J. 1+3, Vondráček M. 1+2, Fík K. 1+1, Vondráček P. 0+1, Vršek J. 0+1, Kloček M. 0+1 / Branky Hosté: Strnad M. 1+0, Nobilis V. 0+1 / Vyloučení : 3/2 TH 0/1 Rozhodčí: Doskočil P., Frolík L.
NS, 12:00 HVĚZDA STOCHOV - NARKO KROČEHLAVY 2:6 (0:0 0:2 2:4)
Branky Domácí: Beran J.1+1, Navrátil T. 1+1 / Branky Hosté: Janeček M. 2+3, Nagy J. 2+0, Výravský L. 1+0, Hanžl J. 1+0, Říha T. 0+2 / Vyloučení : 2/8 Rozhodčí: Doskočil P., Frolík L.
SOBOTA 10.9.05
ZS, 12:00 EXTRÉM KLADNO - PREDATORSS 1:7 (1:2 0:2 0:3)
Branky Domácí: Kšír Z. 1+0, Horák V. 0+1 / Branky Hosté: Jůzek J. 2+1, Mašek L. 2+0, Dundr T. 1+1, Švenkrt P. 1+1, Bejček L. 1+0, Cihlář J. 0+2 / Vyloučení : 4/7 OT 0/2 Rozhodčí: Doskočil P., Kolek P.
ŠV, 15:30 PREDATORSS - FALCON KROČEHLAVY B 5:0 Kontumace
Neoprávněný start hráče za Falcon B Chalupný Jaroslav
ŠV, 17:00 BEER STARS B - EXTRÉM KLADNO 20:0 (5:0 6:0 9:0)
Branky Domácí: Stach J. 6+9, Cajthaml J. 4+4, Černý A. 3+4, Černý P. 3+1, Šíma M. 2+1, Švec D. 1+2, Rojek J. 1+2, Záruba D. 0+5, Štochl R. 0+1 / Vyloučení : 0/1 Rozhodčí: Doskočil P., Kolek P.
NEDĚLE 4.9.05
ZS, 15:00 AMÁLKA B - ČERNÁ HVĚZDA LIBUŠÍN B 6:1 (0:0 3:0 3:1)
Branky Domácí: Kudrna P. 2+2, Macháček Z. 2+0, Frühauf A. 2+0, Danda V. 0+3, Beneš R. 0+1, Bratičák P. 0+1 / Branky Hosté: Holeček J. 1+0, Pošmourný M. 0+1 / Vyloučení : 2/2 OT 0/1 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
ZS, 16:30 VLCI BUŠTĚHRAD B - HVĚZDA STOCHOV 3:4 (1:3 1:0 1:1)
Branky Domácí: Truksa I. 1+0, Ježek R. 1+0, Slabý P. 1+0, Důras D. 0+2, David S. 0+1 / Branky Hosté: Breník V. 1+0, Pecinovský M. 1+0, Frolík M. 1+0, Vojtěch L. 1+0, Milota P. 0+1, Beran J. 0+1 / Vyloučení : 2/5 Rozhodčí: Kasner P., Kolek P.
SOBOTA 3.9.05
ZS, 9:00 SHARKS KLADNO - KOZEL UNHOŠŤ B 2:6 (0:2 0:1 2:3)
Branky Domácí: Bubeník J. 1+1, Šorel J. 1+0 / Branky Hosté: Marčaník D. 3+3, Steiner M. 2+1, Kozel F. 1+1, Vostrý J. 0+1 / Vyloučení : 5/3 / Rozhodčí: Švenkrt P., Novák T.
ZS, 10:30 NARKO KROČEHLAVY - LIKATRONIC SLANÝ B 6:1 (2:0 0:0 4:1)
Branky Domácí: Hanžl J. 2+1, Zikán Z. 1+1, Říha T. 1+0, Huml A. 1+1, Nagy J. 1+0, Janeček M. 0+1, Výravský L. 0+1 / Branky Hosté: Nobilis V. 1+0, Martinovský P. 0+1 / Vyloučení : 3/1 / Rozhodčí: Švenkrt P., Řehoř P.
ZS, 13:30 ČERNÁ HVĚZDA LIBUŠÍN B - BEER STARS B 3:8 (2:3 0:3 1:2)
Branky Domácí: Pošmourný M. 3+0, Kadrle M. 0+2, Holeček J. 0+1 / Branky Hosté: Švenkrt D. 3+2, Poupě O. 2+3, Cajthaml J. 2+1, Ševčík J. 1+0, Záruba D. 0+2, Šíma M. 0+2, Černý A. 0+1 / Vyloučení : 3/4 OT: 1/0 / Rozhodčí: Švenkrt P., Řehoř P.
ZS, 15:00 FALCON KROČEHLAVY B - NFC SPARTA 0:5 Kontumace
Neoprávněný start hráče za Falcon B Chalupný Jaroslav
ZS, 16:30 AMÁLKA B - KOZEL UNHOŠŤ B 6:1 (1:0 2:1 3:0)
Branky Domácí: Beneš R. 2+0, Neliba P. 1+1, Kudrna P. 1+1, Nývlt M. 1+1, Danda V. 1+0, Frühauf A. 0+1 / Branky Hosté: Marčaník D. 1+0 / Vyloučení : 2/2 Rozhodčí: Švenkrt P., Řehoř P.