15.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41099 17.2.2007 19:00 Aréna u ZS
Š & J Bresson Moribundus Kladno 3:0 (2:0 0:0 1:0) Kolek Bendl
Domácí: Dosoudil 2+1, Moš 1+0, Vorlíček 0+1, Ondráček 0+1 / Vyloučení: 2/7
41100 17.2.2007 17:00 Aréna u ZS
Vlci Buštěhrad Dynamo Rozdělov 4:4p (0:1 2:0 2:3 0:0) Kolek Kloček
Domácí: Fišer A. 2+0, Borč 1+1, Olič 1+0, Ježek R. 0+1, Voigt 0+1 / Hosté: Prchal 1+2, Karpíšek 1+1, Káranský 1+0, Lukáš 1+0 / Vyloučení: 10/12, Truksa 0T
41101 17.2.2007 10:00 Aréna u ZS
Black Casino Kozel Unhošť 11:6 (5:2 5:2 1:2) Kolek Kloček
Domácí: Pošmourný 3+6, Motl 3+1, Hlíza 2+1, Jelínek 1+2, Landa 1+3, Pergl 1+1, Šimáček 0+1 / Mudra 4+1, Marčaník 1+0, Kozel 1+0, Steiner 0+3, Cibulka 0+3, Neužil M. 0+1 / Vyloučení: 1/5 (UNH ČD)
41102 17.2.2007 14:00 Sítná
Fabory Sun Devils Amálka Hooligans B 4:4p (2:0 2:2 0:2 0:0) Kasner Doskočil
Domácí: Vlček 1+2, Bešťák st. 1+0, Hájek 1+0, Eder 1+0, Souček 0+1, Charous 0+1 / Hosté: Vodička 3+0, Frühauf 1+1, Kudrna 0+3 / Vyloučení: 5/5, Suk OT
41103 17.2.2007 15:00 Aréna u ZS
Amálka Torpédo MH Sokol Beer Stars B 2:3 (1:0 0:2 1:1) Kolek Kloček
Domácí: Badin 1+1, Váša 1+1, Skála O+1, Vondra 0+1 / Hosté: Dvořák 2+1, Mencl 1+0, Poupě 0+1 / Vyloučení: 4/5, Černý P. OT
41104 18.2.2007 10:00 Švermov
Sokol Beer Stars Jungle Fever B 2:4 (1:0 0:1 1:3) Fingerhut Bendl
Domácí: Cajthaml 1+0, Pavlíček 1+0, Švenkrt 0+2 / Hosté: Bratičák 2+1, Vašek 1+1, Cibulský 1+1, Šrankota 0+1, Paiskr 0+1, Pospíšil 0+1 / Vyloučení: 7/7, Šmíd OT, Pajer OT, Král OT+OK, Vršek J. TH
41105 17.2.2007 14:30 Slaný
Defekt Třebíz PPT Delta Kladno 5:0 Kontumačně Nagy Bartoš
Hosté se dostavili na utkání v nedostatečném počtu hráčů.
16.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41106 24.2.2007 11:00 Sítná
Moribundus Kladno Defekt Třebíz 1:7 (1:0 0:3 0:4) Kasner Doskočil
Domácí: Zelenka Jar. 1+0, Pavlosek 0+1, Štěpánek M. 0+1 / Hosté: Průcha 3+3, Novák 2+1, Korbel 2+1, Maťátko 0+1, Kartes 0+1, Bálek J. 0+1, Hora 0+1 / Vyloučení: 5/3, Říha OT+OK
41107 25.2.2007 15:00 Aréna u ZS
PPT Delta Kladno Sokol Beer Stars 3:6 (0:1 2:2 1:3) Kolek Živný
Domácí: Strejc V. 1+1, Urban 1+1, Podroužek 1+0, Hartman 0+2 / Hosté: Švenkrt 2+2, Cajthaml 1+2, Švec 1+1, Šmíd 1+0, Pecuš 1+0, Švejcar 0+3, Rojek 0+1 / Vyloučení: 2/2
41108 24.2.2007 13:00 Sítná
Jungle Fever B Amálka Torpédo MH 2:1 (1:1 1:0 0:0) Kasner Doskočil
Domácí: Paiskr 1+0, Novotný 1+0, Omrai R. 0+2, Cibulský 0+1 / Hosté: Váša 1+0, Zika 0+1 / Vyloučení: 3/8
41109 25.2.2007 12:30 Švermov
Sokol Beer Stars B Fabory Sun Devils 3:2 (1:1 2:1 0:0) Kolek Živný
Domácí: Dvořák 3+0, Černý A. 0+2, Čermák 0+2, Štochl 0+1, Ševčík 0+1 / Hosté: Bešťák st. 1+0, Rejthar D. 1+0, Jonák 0+1, Rambousek 0+1 / Vyloučení: 4/9
41110 18.3.2007 8:30 Aréna u ZS
Amálka Hooligans B Black Casino 1:3 (0:0 1:2 0:1) Kolek Živný
Domácí: Bratičák 1+0, Vodička 0+1 / Hosté: Pošmourný 1+1, Hlíza 1+0, Landa 1+0, Jiřík 0+2, Majer 0+1 / Vyloučení: 1/0 (CAS hrálo na soupisku) (AMB nepodepsala zápis)
41111 25.2.2007 09:00 Sítná
Kozel Unhošť Vlci Buštěhrad 5:3 (1:2 1:1 3:0) Kasner Fingerhut
Domácí: Mudra 2+1, Steiner 1+1, Berec 1+0, Kozel 1+0, Koubín 0+1, Cibulka 0+1, Civáň 0+1 / Hosté: Borč 3+0, Bercík 0+1, Šmíd 0+1, Podráský 0+1 / Vyloučení: 2/4 (UNH hraje na soupisku, BUŠ hraje na soupisku)
41112 24.2.2007 09:00 Sítná
Dynamo Rozdělov Š & J Bresson 1:3 (0:0 0:0 1:3) Kasner Doskočil
Domácí: Lukáš 1+0, Karpíšek 0+1 / Hosté: Pánek 1+0, Vorlíček 1+0, Dosoudil 1+0, Král 0+1, Sixta 0+1, Vosátka 0+1 / Vyloučení: 6/7, Froněk OT
18.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41120 4.3.2007 15:00 Sítná
Moribundus Kladno Sokol Beer Stars 1:2 (0:0 1:1 0:1) Fingerhut Kužel
Domácí: Husák 1+0, Pavlosek 0+1 / Hosté: Švenkrt 1+0, Kosina 1+0, Pecuš 0+1, Šmíd J. 0+1 / Vyloučení: 6/2
41121 3.3.2007 09:00 Slaný
Defekt Třebíz Amálka Torpédo MH 2:0 (1:0 0:0 1:0) Živný Bartoš
Domácí: Průcha 1+1, Čanda 1+0, Korbel 0+1 / Vyloučení: 0/2
41122 3.3.2007 09:00 Sítná
PPT Delta Kladno Fabory Sun Devils 0:4 (0:2 0:2 0:0) Bendl Nagy
Hosté: Rambousek 2+0, Januš 1+1, Poláček 1+0, Bešťák st. 0+1 / Vyloučení: 4/5, Poláček OT
41123 3.3.2007 17:30 Aréna u ZS
Jungle Fever B Black Casino 3:8 (1:3 0:3 2:2) Bendl Kolek
Domácí: Cibulský 3+0, Šrankota 0+2, Joch 0+1 / Hosté: Motl 3+2, Hlíza 3+2, Pošmourný 1+4, Pergl 1+2, Čejka 0+2 / Vyloučení: 6/5
41124 17.3.2007 10:00 Švermov
Sokol Beer Stars B Vlci Buštěhrad O:2 (0:0 0:0 0:2) Bendl Bartoš
Hosté: Fišer D. 1+0, Kalla 1+0, Podráský 0+1, Šmíd 0+1, Důras 0+1 / Vyloučení: 5/7, Černý P. 3+OK, Olič 3+OK
41125 3.3.2007 11:00 Sítná
Amálka Hooligans B Š & J Bresson 0:1 (0:0 0:0 0:1) Bendl Nagy
Hosté: Dosoudil 1+0, Kajer 0+1 / Vyloučení: 7/7, Dykast OT+OK, TH
41126 3.3.2007 13:00 Sítná
Kozel Unhošť Dynamo Rozdělov 2:5 (2:1 0:3 0:1) Bendl Nagy
17.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41113 10.3.2007 18:30 Aréna u ZS
Dynamo Rozdělov Moribundus Kladno 1:0p (0:0 0:0 0:0 1:0) Kolek Živný
Domácí: Karpíšek 1+0, Baxa 0+1, Káranský 0+1 / Vyloučení: 4/9
41114 10.3.2007 11:30 Sítná
Š & J Bresson Kozel Unhošť 4:5 (0:1 1:3 3:1) Kasner Bendl
Domácí: Moš 2+0, Král 1+1, Pánek 1+0, Kutil 0+1, Kajer 0+1, Vorlíček 0+1, Sixta 0+1 / Hosté: Marčaník 1+2, Steiner 2+0, Mudra 1+2, Michálek 1+0, Cibulka 0+1 / Vyloučení: 2/5, Pánek OT, Mudra OT+OK, Holub TH (UNH hraje na soupisku)
41115 25.3.2007 08:00 Sítná
Vlci Buštěhrad Amálka Hooligans B 3:4 (1:1 1:1 1:2) Kasner Doskočil
Domácí: Fišer A. 2+0, Olič 1+1 / Hosté: Dykast 2+0, Frühauf 1+0, Balý 1+0, Heber 0+2, Bratičák 0+1, Suk 0+1, Holeček 0+1 / Vyloučení: 4/6
41116 11.3.2007 18:30 Aréna u ZS
Black Casino Sokol Beer Stars B 0:5 kontumačně Kolek Kužel
Vyloučení: 10/2 (CAS neoprávněný start hráče Bušek Roman, hostování HABEŠOVNA do 20.5. 2007) (Rozhodčí - zanedbaná kontrola registrací)
41117 10.3.2007 09:30 Sítná
Fabory Sun Devils Jungle Fever B 1:3 (0:1 0:1 1:1) Kasner Bendl
Domácí: Poláček 1+0 / Hosté: Růžička 1+2, Vašek 1+1, Omrai R. 1+0, Paiskr 0+1 / Vyloučení: 4/3 (SDE hraje na soupisku)
41118 10.3.2007 15:30 Sítná
Amálka Torpédo MH PPT Delta Kladno 2:0 (1:0 1:0 0:0) Kasner Bendl
Domácí: Malý 1+1, Peták 1+0, Váša 0+1 / Vyloučení: 3/0
41119 11.3.2007 15:30 Švermov
Sokol Beer Stars Defekt Třebíz 4:2 (1:1 2:0 1:1) Kolek Masopust
Domácí: Švenkrt 3+0, Majer 1+0, Pavlíček 0+2, Cajthaml 0+2, Rojek 0+1, Černohorský 0+1 / Hosté: Čanda 1+0, Podpěra 1+0, Kartes 0+1, Bednár 0+1, Novák 0+1 / Vyloučení: 5/4
19.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41127 18.3.2007 15:30 Sítná
Kozel Unhošť Moribundus Kladno 5:2 (2:0 1:1 2:1) Kasner Bendl
Domácí: Mudra 2+2, Steiner 1+1, Marčaník 1+0, Chvojka 1+0, Vostrý 0+1, Krajčinovský 0+1 / Hosté: Kubr 2+0, Neliba 0+1, Koudelka 0+1, Tyburec 0+1 / Vyloučení: 4/2, Chvojka OT
41128 17.3.2007 11:00 Sítná
Dynamo Rozdělov Amálka Hooligans B 4:2 (1:0 0:2 3:0) Živný Nagy
Domácí: Káranský 2+1, Červený 1+0, Karpíšek 1+0, Baxa 0+1, Prchal 0+1 / Hosté: Frühauf 1+0, Neliba 1+0, Hrbek 0+1 / Vyloučení: 5/4, Polcar 3+OK, Bratičák OT
41129 18.3.2007 13:30 Sítná
Š & J Bresson Sokol Beer Stars B 2:4 (0:1 1:2 1:1) Kasner Bendl
Domácí: Evan 1+1, Ondráček 1+0, Vorlíček 0+1 / Hosté: Štochl 2+1, Hykl 1+1, Černý M. 1+0, Ševčík 0+1, Šíma 0+1, Černý A. 0+1 / Vyloučení: 2/6, Moš OT, Černý A. OT, Štochl OT
41130 18.3.2007 18:30 Aréna u ZS
Vlci Buštěhrad Jungle Fever B 3:2 (1:0 0:1 2:1) Kolek Nagy
Domácí: Olič 1+1, Borč 1+0, Příhoda 1+0, Šmíd 0+1, Fišer A. 0+1 / Hosté: Omrai T. 1+1, Cibulský 1+1, Omrai R. 0+1, Král 0+1 / Vyloučení: 5/3, Borč 3+OK
41131 17.3.2007 18:00 Aréna u ZS
Black Casino PPT Delta Kladno 10:1 (3:0 2:1 5:0) Nagy Fingerhut
Domácí: Hlíza 3+3, Jiřík 1+4, Pošmourný 2+2, Jelínek 1+2, Čejka 1+3, Šimáček R. 1+1, Majer 1+0, Pergl 0+1 / Hosté: Honzík 1+0, Rod 0+1 / Vyloučení: 1/2 (CAS hrálo na soupisku)
41132 18.3.2007 09:30 Sítná
Fabory Sun Devils Defekt Třebíz 0:3 (0:3 0:0 0:0) Kasner Bendl
Hosté: Vancl 1+0, Průcha 1+0, Čanda 1+0, Maťátko 0+1, Novák 0+1 / Vyloučení: 1/2, Kartes 3+OK (SDE hrálo na soupisku)
41133 18.3.2007 11:30 Sítná
Amálka Torpédo MH Sokol Beer Stars 2:4 (1:2 0:2 1:0) Kasner Bendl
Domácí: Kučera 1+0, Váša 1+0, Lhotka 0+1 / Hosté: Švejcar 2+1, Cajthaml 1+1, Švenkrt 1+1, Rojek 0+1 / Vyloučení: 4/4, Váša OT, Skála OT
20.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41134 14.4.2007 09:00 Aréna u ZS
Moribundus Kladno Amálka Torpédo MH 1:1p (1:0 0:0 0:1) Kasner Kužel
Domácí: Kubr 1+0, Strnad 0+1 / Hosté: Krtička 1+0, Badin 0+1 / Vyloučení: 5/4
41135 25.3.2007 16:00 Švermov
Sokol Beer Stars Fabory Sun Devils 7:3 (1:1 3:2 3:0) Masopust Bartoš
Domácí: Švenkrt 3+0, Cajthaml 1+2, Pecuš 1+2, Opata 1+0, Švec 1+0, Švejcar 0+3 / Hosté: Eder 2+0, Charous 1+0, Souček 0+1, Zajíc 0+1 / Vyloučení: 3/5, Holoubek OT, Rambousek OT
41136 24.3.2007 12:30 Slaný
Defekt Třebíz Black Casino 3:5 (1:0 2:2 0:3) Bartoš Živný
Domácí: Průcha 2+0, Vajner 1+0, Hora 0+1 / Hosté: Bušek 2+2, Landa 2+1, Šimáček R. 1+0, Hlíza 0+2, Jirátko 0+2 / Vyloučení: 8/5, Průcha OT, Pošmourný 3+OK
41137 24.3.2007 12:00 Sítná
PPT Delta Kladno Vlci Buštěhrad 2:7 (1:4 0:1 1:2) Kasner Masopust
Domácí: Strejc V. 1+0, Urban 1+0, Honzík 0+1, Bureš 0+1 / Hosté: Kalla 3+0, Fišer A. 2+1, Ježek R. 1+1, Podráský 1+0, Olič 0+4, Příhoda 0+1 / Vyloučení: 0/1
41138 24.3.2007 10:00 Sítná
Jungle Fever B Š & J Bresson 2:7 (1:1 0:3 1:3) Kasner Masopust
Domácí: Vršek J. 2+0, Růžička 0+1, Omrai T. 0+1, Vršek I. 0+1 / Hosté: Kajer 3+1, Ondráček 2+1, Moš 1+0, Jícha 1+0, Šíma 0+4 / Vyloučení: 6/5, Omrai T. OT
41139 14.4.2007 11:00 Švermov
Sokol Beer Stars B Dynamo Rozdělov 3:3p (1:0 2:1 0:2 0:0) Novák Nagy
Domácí: Dvořák 2+1, Šíma 1+0, Černý A. 0+1, Černý M. 0+1 / Hosté: Káranský 1+1, Prchal 1+0, Lukáš 1+0, Karpíšek 0+1Baxa 0+1 / Vyloučení: 1/6, Fujan OT+OK TH
41140 24.3.2007 14:00 Sítná
Amálka Hooligans B Kozel Unhošť 0:2 (0:1 0:0 0:1) Masopust Vodvářková
Hosté: Steiner 1+1, Šec 1+1 / Vyloučení: 6/4, Vodička 3+OK
21.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41141 1.4.2007 09:00 Sítná
Amálka Hooligans B Moribundus Kladno 8:1(1:0 3:0 4:1) Doskočil Živný
Domácí: Vodička 3+2, Holeček 4+0, Kudrna 1+2, Balý 0+1, Wiesner 0+1, Hrbek 0+1, Neliba 0+1, Stříbrný D. 0+1 / Hosté: Štěpánek M. 1+0, Zvonař 0+1 / Vyloučení: 5/7, Balý OT, Kubr OT+OK, Štěpánek H. OT
41142 31.3.2007 11:00 Švermov
Sokol Beer Stars B Kozel Unhošť 4:3 (0:3 1:0 3:0) Kužel Bendl
Domácí: Dvořák 1+2, Horna 2+0, Poupě 1+1, Mencl 0+2 / Hosté: Steiner 2+1, Mudra 1+1, Neužil M. 0+1, Marčaník 0+1 / Vyloučení: 2/3
41143 1.4.2007 18:00 Aréna u ZS
Dynamo Rozdělov Jungle Fever B 5:2 (2:0 1:0 2:2) Kolek Masopust
Domácí: Prchal 2+1, Zahradník M. 1+1, Káranský 1+0, Karpíšek 1+0, Bursík 0+1, Baxa 0+1 / Hosté: Růžička 1+0, Rolinec 1+0, Karas 0+1, Omrai T. 0+1 / Vyloučení: 10/9, Karpíšek OT
41144 31.3.2007 08:30 Aréna u ZS
Š & J Bresson PPT Delta 10:3 (3:2 3:0 4:1) Kolek Nagy
Domácí: Vorlíček 2+1, Dosoudil 2+0, Evan 2+0, Ondráček 1+1, Moš 1+1, Pánek 1+2, Sixta 1+0, Kajer 0+2, Kutil 0+1, Zíma 0+1, Kůna 0+1 / Hosté: Urban 3+0, Moravec 0+3, Špalek 0+1, Musil 0+1 / Vyloučení: 3/2
41145 1.4.2007 16:00 Aréna u ZS
Vlci Buštěhrad Defekt Třebíz 7:3 (3:0 1:1 3:2) Kolek Masopust
Domácí: Borč 3+2, Fišer A. 2+0, Kalla 1+2, Voigt 1+0, Podráský 0+2, Olič 0+2, Šmíd 0+1 / Hosté: Hora 1+1, Kartes 1+0, Vajner 1+0, Novák 0+1, Korbel 0+1, Bálek J. 0+1 / Vyloučení: 2/6, Kalla 3+OK
41146 31.3.2007 09:00 Švermov
Sokol Beer Stars Black Casino 5:0 Kontumačně Masopust Živný
Počet hráčů hostí klesl během zápasu pod potřebný počet.
41147 1.4.2007 08:30 Aréna u ZS
Fabory Sun Devils Amálka Torpédo MH 0:6 (0:2 0:2 0:2) Kolek Bendl
Hosté: Peták 1+2, Váša 1+1, Badin 1+1, Zika 1+1, Tauber 1+1, Stočes T. 1+0, Skála 0+1, Krtička J. 0+1 / Vyloučení: 5/9
22.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41148 7.4.2007 08:30 Aréna u ZS
Moribundus Kladno Fabory Sun Devils 1:1p (0:0 0:1 1:0 0:0) Kolek Nagy
Domácí: Zelenka Jak. 1+0, Morávek 0+1, Šimonka 0+1 / Hosté: Eder 1+0, Charous 0+1 / Vyloučení: 9/7, Mičko OT, Rambousek OT
41149 7.4.2007 15:00 Sítná
Amálka Torpédo MH Black Casino 2:5 (0:1 1:1 1:3) Bendl Masopust
Domácí: Vondra 1+0, Stočes L. 1+0, Vydra 0+2, Váša 0+1 / Hosté: Bušek 3+0, Hlíza 1+2, Beneš 1+1, Jelínek 0+2, Jiřík 0+1, Šimáček 0+1 / Vyloučení: 10/6, Krtička OT+OK, Hlíza OT
41150 14.4.2007 09:00 Švermov
Sokol Beer Stars Vlci Buštěhrad 5:4p (3:0 0:4 1:0 1:0) Novák Nagy
Domácí: Švenkrt 1+1, Švec 1+0, Šmíd J. 1+0, Cajthaml 1+1, Pecuš 0+1, Protiva 0+1, Rojek 0+1 / Hosté: Fišer A. 2+0, Borč 1+2, Podráský 1+0, Příhoda 0+1 / Vyloučení: 6/3
41151 8.4.2007 13:00 Sítná
Š & J Bresson Defekt Třebíz 3:4 (1:2 1:2 1:0) Kasner Doskočil
Domácí: Dosoudil 1+1, Vorlíček 1+0, Kutil 1+0 / Hosté: Průcha 2+0, Bálek J. 1+0, Čanda 1+0, Novák 0+2, Vajner 0+2 / Vyloučení: 8/6, Kutil OT, Pánek OT, Vajner OT, Průcha OT
41152 8.4.2007 15:00 Sítná
PPT Delta Dynamo Rozdělov 6:8 (0:3 3:4 3:1) Kasner Nagy
Domácí: Urban 2+0, Honzík 1+1, Strejc V. 1+1, Rod 1+0, Ciniburg 0+2, Hartman 0+1 / Hosté: Červený 3+0, Káranský 2+1, Lukáš 2+1, Polcar 1+0, Froněk 0+2, Staněk 0+2, Zahradník J. 0+2, Baxa 0+1 / Vyloučení: 6/6
41153 8.4.2007 11:00 Sítná
Jungle Fever B Kozel Unhošť 3:6 (0:0 3:2 0:4) Kasner Doskočil
Domácí: Diviš 1+1, Omrai R. 1+1, Vršek J. 1+0, Růžička 0+2 / Hosté: Mudra 5+1, Michálek 1+1, Patera 0+6 / Vyloučení: 4/4
41154 7.4.2007 10:30 Švermov
Sokol Beer Stars B Amálka Hooligans B 4:2 (1:1 2:0 1:1) Kužel
Domácí: Dvořák 1+1, Horna 1+1, Hykl 1+0, Hlavatý 1+0, Stach 0+2 / Hosté: Holeček 1+1, Neliba 1+0 / Vyloučení: 5/1
23.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41155 8.4.2007 11:30 Švermov
Sokol Beer Stars B Moribundus Kladno 10:2 (4:0 2:0 4:2) Živný Bartoš
Domácí: Horna 5+1, Ševčík 1+1, Dvořák 1+3, Záruba 1+1, Čermák 1+0, Stach 1+0, Poupě 0+7, Černý A. 0+2, Černý P. 0+1, Černý M. 0+1 / Hosté: Strnad 1+1, Husák 0+1 / Vyloučení: 0/1
41156 22.4.2007 19:30 Aréna u ZS
Amálka Hooligans B Jungle Fever B 0:5 (0:1 0:1 0:3) Nagy Kaiml
Hosté: Pospíšil 3+0, Omrai T. 1+2, Vršek I. 1+0, Novotný 0+2, Barták 0+1, Šrankota 0+1 / Vyloučení: 7/4
41157 9.4.2007 11:00 Aréna u ZS
Kozel Unhošť PPT Delta 3:2 (1:0 1:0 1:2) Kužel Novák
Domácí: Krajčinovský 1+0, Mudra 1+0, Civáň 1+0, Kozel 0+1, Marčaník 0+1, Patera 0+1 / Hosté: Urban 2+0, Musil 0+1 / Vyloučení: 0/4
41158 28.4.2007 16:00 Sítná
Dynamo Rozdělov Defekt Třebíz 5:1 (3:0 1:1 1:0) Kaiml Masopust
Domácí: Zahradník M. 2+1, Káranský 2+0, Karpíšek 1+1, Froněk 0+2, Lukáš 0+1 / Hosté: Novák 1+0, Hora 0+1 / Vyloučení: 5/8, Hora OT
41159 22.4.2007 14:30 Švermov
Sokol Beer Stars Š & J Bresson 0:6 (0:1 0:3 0:2) Živný Kaiml
Hosté: Moš 2+0, Mikeš 1+1, Kajer 1+1, Jícha 1+1, Ondráček 1+0, Vršek 0+1, Evan 0+1, Vorlíček 0+1, Pánek 0+1, Kutil 0+1 / Vyloučení: 7/3, Švejcar OT, Šmíd P. OT, Pánek 3+OK
41160 9.4.2007 09:00 Aréna u ZS
Vlci Buštěhrad Amálka Torpédo MH 2:5 (0:2 1:2 1:1) Kužel Živný
Domácí: Fišer D. 1+1, Bercík 1+0, Voigt 0+1 / Hosté: Čermák 2+2, Malý 1+1, Badin 1+0, Skála 1+1, Váša 0+2, Kučera 0+1 / Vyloučení: 4/4, Šmíd 3+OK, Malý 3+OK, Kučera 3+OK
41161 14.4.2007 11:00 Aréna u ZS
Black Casino Fabory Sun Devils 5:0 Kontumačně Kasner Kužel
Hosté se dostavili na utkání v nedostatečném počtu hráčů.
24.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41162 15.4.2007 16:00 Sítná
Moribundus Kladno Black Casino 2:7 (0:2 0:2 2:3) Nagy Ryboň
Domácí: Mičko 1+0, Brejcha 1+0, Koudelka 0+1 / Hosté: Pošmourný 3+2, Jelínek 2+2, Majer 1+1, Jirátko 1+0, Bušek 0+1, Hlíza 0+1 / Vyloučení: 5/5, Beneš 3+OK
41163 15.4.2007 16:00 Aréna u ZS
Fabory Sun Devils Vlci Buštěhrad 0:5 (0:1 0:2 0:2) Masopust
Hosté: Fišer A. 2+1, Šmíd 1+2, David 1+0, Podráský 1+0, Důras 0+1, Fišer D. 0+1 / Vyloučení: 9/5, Poláček OT
41164 15.4.2007 08:00 Sítná
Amálka Torpédo MH Š & J Bresson 2:3 (0:1 2:0 0:2) Kolek Ryboň
Domácí: Badin 1+1, Krtička 1+1, Stočes L. 0+1 / Hosté: Kajer 1+1, Zíma 1+0, Moš 1+0, Dosoudil 0+2, Mikeš 0+1 / Vyloučení: 4/4
41165 15.4.2007 14:00 Švermov
Sokol Beer Stars Dynamo Rozdělov 0:5 (0:2 0:1 0:2) Bendl
Hosté: Prchal 1+1, Bursík 1+1, Karpíšek 1+0, Baxa 1+0, Staněk 1+0, Froněk 0+1, Zahradník J. 0+1, Lukáš 0+1, Polcar 0+1 / Vyloučení: 2/2
41166 15.4.2007 11:00 Slaný
Defekt Třebíz Kozel Unhošť 0:5 (0:0 0:2 0:3) Bendl
Hosté: Michálek 4+0, Kozel 1+1, Patera 0+3, Marčaník 0+3 / Vyloučení: 3/3, Neužil A. OT
41167 15.4.2007 09:00 Aréna u ZS
PPT Delta Amálka Hooligans B 1:4 (1:1 0:0 0:3) Novák Bendl
Domácí: Urban 1+0, Moravec 0+1, Strejc 0+1 / Hosté: Dykast 1+1, Vodička 1+0, Frühauf 1+0, Holeček 1+0, Poláček 0+2 / Vyloučení: 4/7, Špalek OT+OK, Neliba OT
41168 15.4.2007 16:00 Švermov
Sokol Beer Stars B Jungle Fever B 11:3 (3:1 3:1 5:1) Bendl
Domácí: Ševčík 3+0, Dvořák 2+4, Poupě 2+3, Horna 2+0, Čermák 1+2, Hlavatý 1+1, Černý P. 0+1, Černý M. 0+1 / Hosté: Vršek I. 1+0, Vršek J. 1+0, Cibulský 1+0, Šrankota 0+1 / Vyloučení:1/5, Černý M. 3+OK, Čermák 3+OK, Horna TH
25.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41169 22.4.2007 16:00 Sítná
Jungle Fever B Moribundus Kladno 6:1 (1:0 2:0 3:1) Kasner Bartoš
Domácí: Růžička 3+1, Vršek J. 1+3, Omrai R. 1+1, Cibulský 1+0, Náprstek 0+1, Omrai T. 0+1, Král 0+1 / Hosté: Zvonař 1+0 / Vyloučení: 4/9
41170 21.4.2007 12:00 Švermov
Sokol Beer Stars B PPT Delta 9:4 (2:3 3:0 4:1) Nagy Bartoš
Domácí: Černý P. 2+3, Šíma 2+0, Stach 2+1, Dvořák 1+1, Záruba 1+0, Černý M. 1+0, Ševčík 0+1 / Hosté: Urban 4+0, Strejc 0+3, Musil 0+1 / Vyloučení: 1/2
41171 22.4.2007 11:00 Slaný
Defekt Třebíz Amálka Hooligans B 7:1( 2:1 3:0 2:0) Živný Kaiml
Domácí: Průcha 2+1, Bálek J. 1+1, Čanda 1+0, Hora 1+0, Šandal 1+0, Vajner 1+0, Korbel 0+2, Cibulka 0+1, Kartes 0+1, Bálek M. 0+1, Hulín 0+1, Lanc 0+1 / Hosté: Holeček 1+0, Vodička 0+1 / Vyloučení: 1/3, Korbel OT, Novák OT
41172 21.4.2007 10:00 Švermov
Sokol Beer Stars Kozel Unhošť 2:3p (0:0 1:0 1:2 0:1) Nagy Bartoš
Domácí: Kosina 1+1, Švenkrt 1+0, Opata 0+2 / Hosté: Mudra 2+1, Patera 1+1, Cibulka 0+1, Steiner 0+1 / Vyloučení: 0/5
41173 21.4.2007 08:00 Sítná
Dynamo Rozdělov Amálka Torpédo MH 5:0 (2:0 2:0 1:0) Živný Kaiml
Domácí: Zahradník M. 3+0, Polcar 1+1, Seidl 1+0, Karpíšek 0+3, Bursík 0+1 / Vyloučení: 1/4
41174 21.4.2007 10:00 Sítná
Š & J Bresson Fabory Sun Devils 6:0 (1:0 1:0 4:0) Živný Kaiml
Domácí: Šíma 1+1, Pánek 1+1, Vorlíček 1+1, Evan 1+0, Vršek 1+0, Kůna 1+0, Moš 0+2, Král 0+1, Zíma 0+1 / Vyloučení: 0/0
41175 22.4.2007 18:00 Sítná
Vlci Buštěhrad Black Casino 5:3 (3:1 1:2 1:1) Kasner Bartoš
Domácí: Olič 3+0, Borč 1+0, Kalla 1+0, Fišer A. 0+2, David 0+1, Bercík 0+1, Fišer D. 0+1, Důras 0+1 / Hosté: Pošmourný 1+1, Bušek 1+1, Jelínek 1+0, Hlíza 0+1 / Vyloučení: 7/4, Hlíza OT, Pošmourný 3+OK
26.kolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41176 28.4.2007 18:00 Sítná
Moribundus Kladno Vlci Buštěhrad 3:6 (1:2 1:2 1:2) Kolek Masopust
Domácí: Pavlosek 2+0, Strnad 1+0, Zvonař 0+2, Tyburec 0+1, Kubr 0+1 / Hosté: Olič 2+2, Příhoda 1+0, Bercík 1+1, Fišer A. 1+2, Kalla 1+0, Voigt 0+1, Kofroň 0+1, Borč 0+1 / Vyloučení: 2/3
41177 28.4.2007 14:00 Sítná
Black Casino Š & J Bresson 7:4 (3:0 3:1 1:3) Kolek Masopust
Domácí: Pošmourný 3+2, Bušek 2+1, Jelínek 1+1, Čejka 1+0, Hlíza 0+5, Majer 0+1, Jiřík 0+1 / Hosté: Zíma 1+1, Kajer 1+0, Moš 1+0, Jícha 1+0, Král 0+2, Vorlíček 0+1, Pánek 0+1, Kutil 0+1 / Vyloučení: 13/4, Beneš 3+OK
41178 29.4.2007 13:00 Aréna u ZS
Fabory Sun Devils Dynamo Rozdělov 0:9 (0:3 0:3 0:3) Kolek Masopust
Hosté: Káranský 3+1, Lukáš 2+1, Bursík 1+1, Baxa 1+0, Karpíšek 1+3, Prchal 1+4, Froněk 0+1 / Vyloučení: 3/5
41179 29.4.2007 10:00 Sítná
Amálka Torpédo MH Kozel Unhošť 2:5 (0:1 2:1 0:3) Doskočil Bendl
Domácí: Stočes L. 1+0, Vydra 1+0, Peták 0+1, Kučera 0+1 / Hosté: Mudra 3+0, Steiner 1+3, Kozel 1+0, Patera 0+3, Šec 0+1, Neužil M. 0+1 / Vyloučení: 5/6, Lhotka OT
41180 29.4.2007 13:00 Švermov
Sokol Beer Stars Amálka Hooligans B 4:1 (1:1 2:0 1:0) Kaiml Nagy
Domácí: Švejcar 2+1, Opata 1+1, Pecuš 1+0, Švec 0+2, Cajthaml 0+1 / Hosté: Wiesner 1+0, Poláček 0+1, Frühauf 0+1 / Vyloučení: 4/4, Holeček OT
41181 29.4.2007 10:00 Slaný
Defekt Třebíz Sokol Beer Stars B 7:1 (3:0 3:0 1:1) Kaiml Nagy
Domácí: Maťátko 2+0, Průcha 1+0, Bálek M. 1+0, Vajner 1+0, Černý 1+0, Novák 1+0, Hora 0+3, Bednár 0+2, Čanda 0+1, Bálek J. 0+1, Podpěra 0+1 / Hosté: Černý M. 1+0, Poupě 0+1, Ševčík 0+1 / Vyloučení: 1/3
41182 28.4.2007 11:30 Aréna u ZS
PPT Delta Jungle Fever B 0:3 (0:0 0:1 0:2) Kaiml Nagy
Hosté: Cibulský 2+0, Kozel 1+0, Vašek 0+1, Tlustý 0+1 / Vyloučení: 2/1
Předkolo - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41183 1.5.2007 15:00 Švermov
Sokol Beer Stars Jungle Fever B 6:1 (1:1 1:0 4:0) Nagy
Domácí: Švenkrt 2+0, Opata 1+2, Rojek 1+0, Kosina 1+1, Protiva 1+0, Cajthaml 0+1, Švejcar 0+1, Pecuš 0+1 / Hosté: Král 1+0 / Vyloučení: 3/7
41184 5.5.2007 10:00 Sítná
Dynamo Rozdělov Amálka Hooligans B 3:2 (0:0 3:0 0:2) Kolek Bendl
Domácí: Zahradník M. 1+1, Prchal 1+1, Fujan 1+0, Bursík 0+1, Káranský 0+1 / Hosté: Stříbrný R. 1+0, Suk 1+0, Hrbek 0+1, Poláček 0+1 / Vyloučení: 7/6, Seidl OT
41185 6.5.2007 08:30 Sítná
Jungle Fever B Sokol Beer Stars 2:1 (0:0 0:0 2:1) Ryboň Kettner
Domácí: Rolinec 2+0, Zdvihal 0+1, Růžička 0+1 / Hosté: Cajthaml 1+0, Opata 0+1 / Vyloučení: 3/2, Omrai R. 3+OK
41186 6.5.2007 11:00 Sítná
Amálka Hooligans B Dynamo Rozdělov 2:6 (0:2 2:3 0:1 Kettner Kettner ml.
Domácí: Pávek 1+0, Vodička 1+0, Holeček 0+1, Frühauf 0+1 / Hosté: Prchal 2+0, Karpíšek 1+1, Lukáš 1+1, Káranský 1+1, Bursík 1+0, Zahradník M. 0+3, Fujan 0+3, Baxa 0+1 / Vyloučení: 3/3
41187 6.5.2007 18:00 Švermov
Sokol Beer Stars Jungle Fever B 1:2np (0:0 1:1 0:0 0:1) Ryboň Kettner ml.
Domácí: Švejcar 1+0, Švenkrt 0+1 / Hosté: Vršek J. 1+0, Vašek 0+1, v deváté sírii nájezdů Vršek I. 1+0 / Vyloučení: 7/6
Čtvrtfinále - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41188 12.5.2007 14:00 Sítná
Black Casino Jungle Fever B 7:2 (3:0 0:0 4:0) Zíma Kaiml
Domácí: Pošmourný 4+2, Ševc 1+2, Jelínek 1+1, Majer 1+0, Hlíza 0+2, Pergl 0+1, Šimáček 0+1 / Hosté: Vodák 1+0. Volf 1+0, Cibulský 0+1, Rolinec 0+1, Zdvihal 0+1 / Vyloučení: 6/0
41189 12.5.2007 19:00 Zimák
Dynamo Rozdělov Sokol Beer Stars B 3:4np (0:0 1:2 2:1 0:1) Ryboň Živný
Domácí: Lukáš 1+0, Staněk 1+0, Karpíšek 1+0, Seidl 0+1, Bursík 0+1, Zahradník M. 0+1, Zahradník J. 0+1 / Hosté: Dvořák 1+1, Čermák 1+0, Poupě 0+2, Černý A. 0+1, v sedmé sérii nájezdů Stach 1+0, Vyloučení: 6/2
41190 12.5.2007 10:00 Sítná
Š & J Bresson Defekt Třebíz 1:3 (0:0 1:1 0:2) Ryboň Živný
Domácí: Vorlíček 1+0 / Hosté: Průcha 1+1, Bálek J. 1+1, Novák 1+0, Hulcr 0+1 / Vyloučení: 3/3
41191 12.5.2007 18:00 Sítná
Vlci Buštěhrad Kozel Unhošť 3:5 (1:0 0:2 2:3) Zíma Kaiml
Domácí: Fišer A. 2+0, Olič 1+0, Důras 0+1, Borč 0+1, Kalla 0+1 / Hosté: Patera 2+1, Civáň 1+0, Kaberle 1+0, Steiner 1+0, Mudra 0+3, Cibulka 0+1, Chvojka 0+1 / Vyloučení: 3/3, Voigt TH
41192 13.5.2007 08:00 Sítná
Black Casino Jungle Fever B 6:4 (2.3 3:1 1:0) Zíma Ryboň
Domácí: Ševc 3+0, Pošmourný 2+1, Jelínek 1+0, Jiřík 0+2, Šimáček 0+1, Pergl 0+1 / Hosté: Omrai R. 2+1, Vršek I. 1+1, Cibulský 1+0, Zdvihal 0+1, Vršek J. 0+1 / Vyloučení: 6/5
41193 13.5.2007 14:00 Švermov
Sokol Beer Stars B Dynamo Rozdělov 2:4 (1:1 1:1 0:2) Ryboň Kaiml
Domácí: Horna 1+0, Ševčík 1+0, Dvořák 0+1, Čermák 0+1, Stach 0+1 / Hosté: Fujan 2+0, Lukáš 1+0, Prchal 1+0, Karpíšek 0+2, Zahradník M. 0+1 / Vyloučení: 4/6
41194 13.5.2007 18:00 Sítná
Š & J Bresson Defekt Třebíz 3:2pp (0:0 1:2 1:0) Vokurka Horský
Domácí: Dosoudil 1+0, Vosátka 1+1, Ondráček 1+0, Zíma 0+1, Kajer 0+1 / Hosté: Novák 1+0, Bálek M. 1+0, Maťátko 0+1, Průcha 0+1 / Vyloučení: 5/5
41195 13.5.2007 14:00 Sítná
Vlci Buštěhrad Kozel Unhošť 0:5 (0:0 0:2 0:3) Vokurka Horský
Hosté: Mudra 1+1, Neužil M. 1+0, Kaberle 1+0, Steiner 1+0, Marčaník 1+1, Patera 0+1, Neužil A. 0+2, Helebrant 0+1, Kozel 0+1 / Vyloučení: 2/3
41196 19.5.2007 10:00 Sítná
Jungle Fever B Black Casino 2:4 (0:2 2:2 0:0) Zíma Kettner ml.
Domácí: Vršek J. 2+0, Cibulský 0+1, Omrai R. 0+1, Zdvihal 0+1 / Hosté: Pošmourný 1+2, Ševc 1+2, Čejka 1+0, Hlíza 1+0, Majer 0+1 / Vyloučení: 3/5, Pošmourný OT+OK, TH
41197 19.5.2007 11:00 Švermov
Sokol Beer Stars B Dynamo Rozdělov 4:2 (3:0 1:1 0:1) Kettner Kaiml
Domácí: Dvořák 1+1, Hykl 1+0, Černý A. 1+1, Stach 1+1, Poupě 0+2, Hlavatý 0+1 / Hosté: Prchal 1+0, Červený 1+0, Seidl 0+1 / Vyloučení: 1/3
41198 19.5.2007 13:00 Slaný
Defekt Třebíz Š & J Bresson 4:0 (1:0 1:0 2:0) Kettner Masopust
Domácí: Bálek M. 1+1, Hulín 1+0, Novák 1+0, Průcha 1+0, Mraček 0+1, Hora 0+1, Bálek J. 0+1 / Vyloučení: 5/4
41199 19.5.2007 12:00 Sítná
Kozel Unhošť Vlci Buštěhrad 4:3 (1:0 0:2 3:1) Lisý Kettner ml.
Domácí: Mudra 4+0, Patera 0+4, Steiner 0+1 / Hosté: Ježek R. 2+0, Šmíd 1+0, Kalla 0+3, Borč 0+1 / Vyloučení: 1/8
41200 20.5.2007 08:00 Sítná
Dynamo Rozdělov Sokol Beer Stars B 6:3 (2:1 1:0 3:2) Kettner Kettner ml.
Domácí: Karpíšek 2+1, Zahradník M. 1+3, Lukáš 2+1, Prchal 1+1, Zahradník J. 0+1 / Hosté: Dvořák 2+1, Poupě 1+0, Štochl 0+1 / Vyloučení: 2/6, Karpíšek OT
41201 20.5.2007 12:00 Slaný
Defekt Třebíz Š & J Bresson 5:3 (2:0 2:2 1:1) Kettner Kettner ml.
Domácí: Bálek M. 2+2, Hora 1+2, Korbel 1+0, Novák 1+2 / Hosté: Mikeš 1+0, Pánek 1+0, Kajer 1+0, Moš 0+1 / Vyloučení: 10/9
41202 20.5.2007 15:00 Švermov
Sokol Beer Stars B Dynamo Rozdělov 0:1 (0:0 0:0 0:1) Kettner Kettner ml.
Hosté: Fujan 1+0, Baxa 0+1 / Vyloučení: 3/9
Semifinále - Oblastní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
41203 26.5.2007 08:00 Sítná
Black Casino Dynamo Rozdělov 1:4 (1:1 0:2 0:1) Zíma Kužel
Domácí: Šimáček 1+0, Hlíza 0+1 / Hosté: Červený 2+0, Prchal 2+0, Lukáš 0+1, Bursík 0+1, Káranský 0+1, Staněk 0+1, Zahradník M. 0+1 / Vyloučení: 5/4, Hlíza OT
41204 26.5.2007 14:00 Sítná
Kozel Unhošť Defekt Třebíz 5:4pp (0:2 3:0 1:2 1:0) Zíma Ryboň
Domácí: Mudra 3+1, Patera 1+1, Chvojka 1+1, Neužil A. 0+1, Kaberle 0+1 / Hosté: Průcha 1+1, Bálek J. 1+0, Hora 1+0, Novák 1+0, Bálek M. 0+1 / Vyloučení: 2/4
41205 27.5.2007 18:00 Sítná
Black Casino Dynamo Rozdělov 3:1 (1:0 1:1 1:0) Zíma Ryboň
Domácí: Hlíza 1+0, Jelínak 1+0, Pergl 1+0, Majer 0+1, Čejka 0+1, Jiřík 0+1 / Hosté: Prchal 1+0, Karpíšek 0+1 / Vyloučení: 8/7
41206 27.5.2007 14:00 Sítná
Kozel Unhošť Defekt Třebíz 2:6 (0:2 0:2 2:2) Zíma Ryboň
Domácí: Neužil A. 1+0, Steiner 1+0, Kozel 0+1, Mudra 0+1 / Hosté: Korbel 2+0, Průcha 2+1, Bálek J. 1+1, Bálek M. 1+1, Novák 0+2, Vajner 0+1 / Vyloučení: 3/6
41207 2.6.2007 08:00 Sítná
Dynamo Rozdělov Black Casino 1:4 (0:1 0:1 1:2) Barna Koskuba
Domácí: Seidl 1+0, Karpíšek 0+1 / Hosté: Jirátko 2+0, Jiřík 1+2, Ševc 1+1 / Vyloučení: 3/8
41208 2.6.2007 13:00 Slaný
Defekt Třebíz Kozel Unhošť 2:4 (0:0 1:3 1:1) Barna Koskuba
Domácí: Bálek M. 1+1, Hora 1+0, Průcha 0+1 / Hosté: Patera 2+1, Koubín 1+0, Neužil A. 1+0, Mudra 0+2, Kozel 0+1 / Vyloučení: 1/4, Průcha OT
41209 3.6.2007 12:00 Sítná
Dynamo Rozdělov Black Casino 2:5 (0:2 0:2 2:1) Barna Koskuba
Domácí: Baxa 1+0, Bursík 1+0, Staněk 0+1, Seidl 0+1 / Hosté: Hlíza 1+1, Pergl 1+0, Majer 1+0, Šimáček 1+0, Jiřík 1+0, Beneš 0+1, Lukačovič 0+1, Jirátko 0+1, Bušek 0+1, Jelínek 0+1 / Vyloučení: 3/9, Jelínek OT, Bušek 3+OK
41210 3.6.2007 12:00 Slaný
Defekt Třebíz Kozel Unhošť 8:1 (1:0 4:0 3:1) Gráca Fingerhut
Domácí: Bálek M. 4+1, Korbel 2+1, Vorlíček 1+0, Bálek J. 1+0, Novák 0+2, Průcha 0+1, Vajner 0+1 / Hosté: Mudra 1+0, Patera 0+1 / Vyloučení: 8/9, Průcha OT, Nový OT
41211 3.6.2007 18:00 Sítná
Kozel Unhošť Defekt Třebíz 3:4 (2:1 1:1 0:2) Gráca Fingerhut
Domácí: Patera 1+2, Michálek 1+1, Mudra 1+0, Kaberle 0+2 / Hosté: Korbel 1+2, Bálek M. 1+2, Hulín 1+0, Hora 1+0, Novák 0+1 / Vyloučení: 6/4, Berec 3+OK
Finále Oblastní hokejbalové ligy mužů Kladno 2006/2007
41212 9.6.2007 17:00 Sítná
Black Casino Defekt Třebíz 2:4 (1:2 1:0 0:2) Barna Bartl
Domácí: Hlíza 1+0, Jiřík 1+0, Bušek 0+1 / Hosté: Bálek M. 3+0, Vajner 1+0, Podpěra 0+1, Čanda 0+1 / Vyloučení: 4/6
41213 10.6.2007 10:00 Slaný
Defekt Třebíz Black Casino 1:2 (1:0 0:2 0:0) Belanec Pečený
Domácí: Korbel 1+0, Bálek M. 0+1 / Hosté: Ševc 1+0, Pergl 1+0, Jiřík 0+1, Hlíza 0+1, Pobondra 0+1 / Vyloučení: 9/10, Vajner 3+OK, Ševc OT, Ševc 3+OK
41214 10.6.2007 17:00 Zimák
Black Casino Defekt Třebíz 4:1 (1:0 1:1 2:0) Belanec Pečený
Domácí: Jiřík 2+1, Jelínek 1+0, Čejka 1+1, Ševc 0+2 / Hosté: Průcha 1+0, Bálek M. 0+1 / Vyloučení: 4/5, Šimáček 3+OK, Jiřík OT
41215 16.6.2007 12:00 Slaný
Defekt Třebíz Black Casino 6:3 (1:1 3:0 2:2) Gráca Vokurka
Domácí: Bálek M. 2+1, Mraček 2+0, Hulín 1+0, Hulcr 1+0, Novák 0+2, Čanda 0+1 / Hosté: Pošmourný 2+0, Čejka 1+0, Bušek 0+2, Jelínek 0+1 / Vyloučení: 9/5, Bálek J. OT
41216 16.6.2007 18:00 Zimák
Black Casino Defekt Třebíz 0:2 (0:0 0:1 0:1) Gráca Vokurka
Hosté: Hora 1+1, Hulín 1+0, Novák 0+1 / Vyloučení: 1/4