Fotografie hokejbalu Kladno

  

Fotky z pátých semifinálových utkání. Vývojem utkání se podobaly jako vejce vejci. Po základní části první Predátoři a i obhajující Unhošť vedli už 3:1 a oba prohráli 3:4 a dvojnásobné finále tak zažije stadión ve Slaném. Slaný postoupil do finále z páté pozice a Třebíz dokonce z šesté.

PRE - NAR po této neproměněné šanci narka padl gól na druhé straně, tedy stále platící nedáš - dostaneš.   TOR - ROZ ranní zápas vyšel lépe Rozdělovu, Torpédo bude letos překvapivě chybět v Play-off.

Zápas posledního s prvním v okresní lize RYT-PRE.

Foto z utkání ve Švermově. V polovině utkání Beer stars srovnali na 2:2 s Casínem. Za stavu 4:2 byl zápas rozhodčími ukončen pro nedostatečný počet hráčů Black Casína. Výsledek utkání zní 5:0 kontumačně.

 

Slaný přijel do Kladna proti prvním Predátorům bojovat o osmičku. 

Bresson zakládá útok proti mistrovské Unhošti, ale branky začal dávat až za stavu 1:5 a na vyrovnání jen těsně nedosáhl.

Pavel Fingerhut na prvním snímku marně bušil do brankaře Kuby , který udržel čisté konto v zápase. 

Momentka ze zápasu Extrém-Slaný 0:14. V zápasech posledních dvou týmů okresu padá stále hodně branek jako v tomto kole dokonce padl rekord Narko-rytíři 33:2.
Překrásný jarní slunný den a v něm zápas ČHV-BUB za které nastoupila nová posila, která má hostování z Habešovny - Jaroslav Kalla (úplně v pravo v bílém dresu)  

   Obránce Ivan Truksa (Vlci B) a forčekující Martin Malík (Predatorss) v akci.

  Při přesilovce (Rozdělova) zleva Prchal (ROZ), Král R., Sixta (oba BRE) ,rozhodčí Kasner a posila Zahradník(ROZ).

Za denního světla na Sítné bojují Falconi s dorostem Habešovny. Kl. pohár 2007

Snímek ze Zimáku z poloviny utkání Jungle Fever s Buštěhradskými Vlky. Kl. pohár 2007
Vzájemný duel Týmů Beer Stars. Již odveta v letošním soutěžním ročníku. Následuje zimní přestávka s tradičním Kladenským pohárem. Poslední vteřiny utkání Č.Hvězdy se Spartou. S červenou helmou na snímku sparťanský Čermák, kterému se střelecky nadmíru  daří.
Moribundus skóroval v zápětí po této vyhrané buly na polovině soupeře a tím letos poprvé vyhrál. Dal dvě branky v zápase (0:26  a 34:26) obě Kubr David. Domácí střídačka sokolů ve Švermově necelou půlhodinu před sobotními zápasy. Beeři neprovedli dohodnuté úpravy na hřišti.
Večerní zápas kola mezi Predatorss a Narkem 3:2p. Vítěznou branku vstřelil v 0:51 prodloužení ve svém vůbec prvním zápase za Predátory zkušený harcovník Jan Cajthaml. (SS z Beer Stars) Foto z finálového turnaje Českého poháru 2006 (26.8.2006) kde nás úspěšně reprezentuje Habešovna Gladiators ve svém domácím prostředí v Městské hokejbalové aréně v Kladně.
Sobotní finálová utkání AMB-BSB Úvodní buly CAS-UNH
Semifinále BST-UNH na Sítné Nadstavbová část MČR Starších žáků za ůčasti 5 týmů včetně KEBU, který obsadil na skóre pouze nepostupovou třetí příčku.
Jediné prodlužení ve čtvrtfinále vlevo s Pavlem Paterou UNH. Jediná úspěšná realizace ts A. Neužilem proti ROZ.
ROZ-JFB BRE-TOR generálka soupeřů do play-off
MOR-SDE JFB-BST míček letí po sražené střele vzduchem
UNH-DEL FAL nedokázal využít vedení 2:0 v sérii proti Spectrumu Praga a tak byl u ZS k vidění jejich pátý rozhodující duel.
Oblast MOR-UNH Okres ČHB-SHA

ROZ-CAS a trénink FAL mladší žáci v pozadí stavba chatky pro správce později stánek s občerstvením.

Pohled na Arénu Sítná v akci a Jiří Novák z Třebíze jako první historický střelec.

Den před začátkem jara nám počasí dovolilo nastříkat čáry na Sítné.

První snímek ze zápasu Kl. poháru NST-TOR a druhý ze zápasu BRE-DEL.

Naši Veteráni kladenska nad 32 let složeni převážně s hráčů NFC Sparty se v sobotu 10.9.2005 zůčastnili jednodenního nultého ročníku veterancupu v Prachovicích na Chrudimsku. Jejich výsledek se o jeden stupínek zhoršil oproti předloňské účasti na podobném klání v Budějovicích, kde vydřeli druhé místo za vítězným Fryštákem. Letos vyhráli borci z Bratislavy s šedými myšáky na dresech. Kladenští veteráni dohodli organizaci stejné věkové kategorie i u nás v Kladně a to v prosinci kam pozve dalších sedm mužstev také i ze zahraničí. Věková hranice však bude 35 let ani o den méně.